Skocz do zawartości

Wiz: Nasz domek


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

Wkoncu zrobilem wizualizacje wlsnego wymarzonego domku :-)Pod koniec roku 2007 prawdopodobnie dostaniemy od developera klucze do naszego domku.Domek o powierzchni 146m2 na ponad 10 arowej dzialce.W wolnej chwili zrobie wizualizacje wnetrza.Projekt indywidualny , na osiedlu bedzie znajdowac sie 15 domkow.Oczywiscie przy zieleni pomagala mi Ifonka.Pozdrawiam Marek I Ifonka

 

naszdomeekexterior00006tb.jpg

 

naszdomekexterior00018zi.jpg

 

naszdomekexterior00049qy.jpg

 

naszdomekexterior00024tn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ales se chooopie fure sprawil;) Heheh nie no domek jak domek, zwykly w sumie, aczkolwiek schludny. W takim terenie chyba bylbym bardziej "tradycyjny" co do samej bryły i na pewno bylo by wiecej kamienia. Na polskie realia to i tak miodzio. Mam tylko pytanie dlaczego w polaci dachowej nie macie okien? Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w nowym domq zycze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z-Brush - okna dochowe sa niepotrzebne ,sa wysokie okna na elewacjach(wystarczajace).

 

Nam sie projekt podoba.Bryla jest zwarta, funkcjonalna, ladna i proporcjonalna do ceny.Penie mialbym 1 milion zl to kupilbym sobie domek z daszkami i pierdolkami, ale kupuje sie to na co cie stac.Osiedle sklada sie z 15 domkow stylistycznie podobnych wiec nie moge sobie wywalic innej okladziny kamiennej, dom buduje developer.Rozne sa gusty i nikomu sie nigdy nie dogodzi, najwazniejsze w tym wszystkim aby nam sie podobalo i abysmy sie dobrze w nim czuli.

A co do wizki - pewnie mozna siedziec nad exteriorem 4 miesiace i go dopieszczac ale po co?Czas to pieniadze i nie moge pozwolic sobie w tej chwili aby slenczec tygodniami nad dopracowaniem.Trzeba przeciez zarobic na ten domek :-).Pozdr Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Ifonki za roślinki, Ty za to spisałeś się znacznie poniżej własnych możliwości i tego co do tej pory pokazałeś;)) Oczywiście potraktuj to tak z przymrużeniem oka;) Co do samego domku, to nie podoba mi się ogólna bryła, wolę niską elewację i 'piramidalny' układ dachu, ale to już kwestia gustu;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się render z ganku (z widokiem na ogród mhm), zwłaszcza ta roślina co zwisa z zadaszenia :)

 

co do wizki to wymagała by jeszcze poprawek .. głównie textury

 

PS. a zamiast merola powinien stać taki trektorek do koszenia tych wielkich trawników ;)

 

(+)shogun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi sie ogród...trzeba było wziąsc jednak architekta do domku, albo pisemka pooglądac...polecam zagraniczne...ujęcie z ganku git, ale ogolnie jakoś tak sztucznie...zaszalej i wstaw sobie jakies okno dachowe ;]...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie Marku

 

Wszystko fajne i eleganckie a gdzie basen i bawiące się dzieci??? Ujęcie z fotelami wiklinowymi jest najładniejsze, jak będziecie robili parapetówę to dajcie znać a na pewno się pojawimy. A jeszcze jedno dlaczego Iwona pozwoliła Tobie na merola? gdzie Passat?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie Marku

 

Wszystko fajne i eleganckie a gdzie basen i bawiące się dzieci??? Ujęcie z fotelami wiklinowymi jest najładniejsze, jak będziecie robili parapetówę to dajcie znać a na pewno się pojawimy. A jeszcze jedno dlaczego Iwona pozwoliła Tobie na merola? gdzie Passat?

 

Pozdrawiam

 

Dzieci beda w pozniejszym terminie, basen jest kryty w garazu :-)Na parapetowe napwno dostaniecie zaproszenia(zrobimy lepsza impre niz na balkonie heheh) na wizce moglem sobie zaszalec i wsadzic merca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie, nie pisze nic o samym domku bo to Wasz wybor.

Co do wizki to bardzo mi sie podoba, taka troche cukierkowa, super zielen i bardzo ladne rendery.

Mozna by sie czepiac paru rzeczy jak np. laczenie kominow z dachem, wykonczenie samych kominow, przykrycie scian dachem i te drzwi wejsciowe na pierwszym renderze jakies dziwne.

 

moglbys jeszcze rzucic z jedna siatke, podac sredni czas renderingu i na jakim sprzecie to robiles.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cyprze?;> hehe...praca mi sie podoba ale widziałem lepsze na forum aha ulice tam sa asfaltowe czy betonowe bo troche to dziwnie wygląda, projetk domu jak dla mnie za awangardowy...ogólnie praca mi sie podoba ale można by było jeszcze popracować ale widocznie o to Ci chodziło

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności