Skocz do zawartości

Wiz: lazienka w domku jednorodzinnym


kjubas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestem na nie;) Pusto, chłodno, bez wyrazu, wygląda jak 'seryjna' łazienka w condominium do wynajęcia, gdzie ma się po prostu szybko sprzątać. Nie przemyślany 'projekt'. Chyba, że to zlecenie, wtedy przyczepiłbym się bardziej do wykonania.

Pozdrawiam jak najbardziej pozytywnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie;)

 

He he widze duzy wplyw "Idola" ;-)

Touch a Ty jestes Wojewodzkim, czy Leszczynskim?

To ja moge byc Zapendowska ;-) he he he he

 

Jestem na...nie ;-(

A tak juz na serio bez zabaw a'la idol (banda hipokrytow ta cala komisja z idola... tylko Cygana lubie, bo jakis taki ludzki jest ;-) to duzy szum, slabe materialy (plaska glazura..?.), malo urozmaicona kompozycja, dywanik ma za rzadkie wlosie i jakos tak...no... nieciekawie...

Ale podoba mi sie model kibelka;-)

Na drugim renderze to odbicie od szyby drzwi kolo kibelka wyglada jak plama moczu;-)

 

Pozdrawiam Cie i zycze powodzenia w przyszlych wizkach;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy się będą śmiać ale mnie odpycha "sterylność" tej łazienki. Nie żeby tam brud i błoto pokazywać ale dodać jakieś kosmetyki, ręcznik itp. Gdzie jakieś gniazdka czy włączniki światła? Parę szczegółów i może być ciekawiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie. A'propos samplingu. to mam pytanie. jak to podciagnac?????? zeby nie bylo takie rozmyte, bo juz mnie sztrzela a nie wiem co podkrecic... Uzywalem silnikowe Irradiance map i drutgiego Light cache. Tak samo jest problem z kontrastem bo wychodzi mdle strasznie. help...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak:

- zapoznaj się z zakładką QMC sampler, którą tutaj ominałeś - głobalne ustawienia samplowania

- 800 sampli dla light cache to troche mało, ja na finalne rendery daje 2000

- jeśli to vray 1.5 to 12 sampli dla vray lighta to również mało (nawet jeśli w wcześniejszych wersjach często wystarczało 8-16, to tutaj trzeba dać trochę więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności