Skocz do zawartości

Hotbox w maxie?


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To proste :) Lewa strona to ikonki z paska w takiej samej kolejności (tutaj od góry na dół,a na pasku z lewej do prawej, jak wiem gdzie coś jest na pasku, to i tu wiem w której części szukać), prawy dół to górne menu (rzadko używam), prawa góra to najczęściej używane (szczególnie constrains dla edit poly) + narzędzia do animacji, z których jednak nie korzystam (wole włączyć timeline).

 

W praktyce to włączam super experta (Alt + X) i command panel (kiedyś F11, żeby można było łatwo schować, ale odkąd mam 2-gi monitor nie jest to potrzebne).

 

Ja się przyzwyczaiłem i gdy siadłem do wcześniejszej wersji, gdzie nie mam tego menu, to dziwnie się czułem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie źle zrumieliście, to że mam w quadzie taki sam porządek jak na paskach narzedziowych, nie znaczy, że hotkey'ów nie używam :P dla rzadziej używanych funkcji nie mam skrótów, albo ich nie znam, np. dla select and link, curve editora, mirrora, arraya... wtedy spacja i chop, a paski moge sobie wogóle wyłączyć, żeby cennego miejsca nie zajmowały :)

 

Co do górnego menu, to właśnie wygodniej jest klapnąć spacje i już mam menu pod kursorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności