Skocz do zawartości

www.3dragonfly.pl - oficjalne otwarcie :D


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc oficjalnie otwieram swoją stronke internetową, znajdziecie na niej przedewszystkim kilka moich prac + info o mnie. Wkrótce pojawi sie nowy dział z tutkami, teksturami etc. mojego autorstwa.

Zależy mi przedewszystkim na tym abyście poprzeglądali i jakby cos nie działało to zgłosili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

brakuje jakiegoś delikatnego efektu po kliknięciu na ikonkę, powiększenie, glow, cos w tym stylu.

Po najechaniu na buźkę w "About me" dzieje się coś niedobrego, nieładnie to wygląda, sama ikonka też odstaje jakościowo od reszty, jakby była powiększana.

Chmurki w topie mi nie grają, zwłaszcza kiedy wychodzą poza ramkę.

Z galerią może być problem kiedy dojdzie więcej prac :)

Ogólnie stronka jest...dziwna, wygląda trochę jak z jakiegoś szablonu, zastanawiałeś się czy pasuje do Ciebie i stylu Twoich prac ?

Kolorystyka mogła by być bardziej stonowana, teraz momentami jest mały kalejdoskop.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie podoba, tylko stronka troche odstaje klimatem od prac. Stronka bardziej cartoonkowa a prace bardziej realistyczne. Ale duzy plus za plumkanie w tle, zwykle nie cierpie muzyki na stronach bo jest narzucająca się i męcząca, u ciebie jest cool :)

 

Edit: a co do nie działania, to popros tworce strony o jakąś widoczną ikonke do wyłaczenia muzyki, pomimo tego że jest przyjemna, to czasem chcesz obejżeć strone bez plumkania w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komenty, co do uwag to postaram sie to poprawic. Natomiast jeśli chodzi o samą stylistyke strony to faktycznie może i macie racje, ale chciałem brnąc w styl bajkowy, ciągle się ogląda takie ponure "bezpłciowe" portfolia, a u mnie jest taka "odskocznia" :), coprawda prace nie pasują, ale z czasem dojdzie co nieco cartoonów i wtedy będzie choc malutka nic porozumienia :). Jest to według mnie też dobra forma reklamy, jak ktoś odwiedzi to będzie kojarzyl "to ten z bajkowym portfolio" :) pzdr.

 

 

PS: po statystykach widze ze wiele osób codziennie powraca na strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi sie skojarzyło z harrym poterem. :D

od strony technicznej

bym sobie podarował z muzyczką (nieszczególne wrażenie gdy takie pląsy łączą się z muza z winampa)

pociągnij gradient zeby zakrywała gu chmurka.. i powiedz czy lepiej ;)

strasznie postrzępione ikonki(rysunki) w menu. troche źle to wygląda. nie wiem czy tak miało być..

ryzykowny ten chwyt reklamowy, wywołuje mieszane uczucia. ale kto nie ryzykuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie przejrzyście...Nie wiem tylko czemu na głównej pisze: "welcome to Our website"...chyba powinno być "...my website"

Jeszcze może pokus się o wyłacznik muzyczki. Niektórych może ona draznić i zniechęcić do dalszego wertowania strony.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności