Jump to content

Pojazd 3D: Jeep WIllis

zgred
 Share

Recommended Posts

czerwony to tak dziwnie conajmniej wyglada na tego typu dżipie... Teraz kolor fajny - napewno lepszy niz ta czerwien... Teraz sprobuj zrobic tak zeby ten lakier nie odbijal az tak - troche go zrob matowy... Fajna pracka bedzie... aaa i sprobuj zrobic czesci chromowane czarnym matowym.. a frlgi w kolorze nadwozia - powinno byc fajne bo te chromy maja sie nijak wg mnie ;P Ale to moja opinia. Jednakze zachecam do zrobienia paru wersji kolorystycznych :)

To wyzej to wersja salonowa.Junior co do brudow to mam zamiar zrobic tak w wersji wojskowej. Moze jakas rdze na nadkolach i zderzaku. No i musze w koncu zabrac sie za tego CKM'a co pisalem w pierwyszm poscie. A co do porad 3d extreme zapodam jakas wersje z matowymi elementami zamiast chromu.

Ps. Mam pytanie do badyla jakby przypadkowo sie znalazl w tym temacie. Mozesz pokazac swoj finalowy render willisa??

rendery sa do zanalezienia, ale dobra ;) -->klik!

aha, najbardziej razi w Twoim dzipku wnetrze przedniego blotnika - to nie powinno byc przedluzenie linii tylnej czesci nadwozia. sa tam takie uskoki kanciaste.

pozdro! :)

ale taki dżip w studio? ;)

Po cichu mysle nad scenka, ale nie wiem czy zrobie.

Ciezko dogodzic. Jeden pisze ze lakier matowy a drugi ze tamten byl dobry :P

Juz sam nie wiem, jak lepiej. Zrobie jeszce w wolnym czasie jakies moro moze...

Ps. ma ktos moze referencje ckm'a jakiegos??

jakieś te brudy niewyraźne, a te "chromy" to całkowicie przerdzewiałe ;) jak robisz brudy na karoserie to rób mapkę diffuse i mapkę do reflecta (żeby nie odbijało tam gdzie brydno) i może jescze do bumpa jak będzie grubo błota