Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jeep WIllis


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za komentarze, co do proporcji to hmm... mialem dosyc slabe referencje w niskiej rozdzielczosci i tylko ogolnie nalozylem siatke, a szczegoly juz bralem z fotek znalezionych w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke lepszy render i gwiazda na masce. Co do koloru to jaki bys proponowal 3d xtreme??

 

Ps. Mam pytanie do badyla jakby przypadkowo sie znalazl w tym temacie. Mozesz pokazac swoj finalowy render willisa??

 

salon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony to tak dziwnie conajmniej wyglada na tego typu dżipie... Teraz kolor fajny - napewno lepszy niz ta czerwien... Teraz sprobuj zrobic tak zeby ten lakier nie odbijal az tak - troche go zrob matowy... Fajna pracka bedzie... aaa i sprobuj zrobic czesci chromowane czarnym matowym.. a frlgi w kolorze nadwozia - powinno byc fajne bo te chromy maja sie nijak wg mnie ;P Ale to moja opinia. Jednakze zachecam do zrobienia paru wersji kolorystycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyzej to wersja salonowa.Junior co do brudow to mam zamiar zrobic tak w wersji wojskowej. Moze jakas rdze na nadkolach i zderzaku. No i musze w koncu zabrac sie za tego CKM'a co pisalem w pierwyszm poscie. A co do porad 3d extreme zapodam jakas wersje z matowymi elementami zamiast chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Mam pytanie do badyla jakby przypadkowo sie znalazl w tym temacie. Mozesz pokazac swoj finalowy render willisa??

rendery sa do zanalezienia, ale dobra ;) -->klik!

aha, najbardziej razi w Twoim dzipku wnetrze przedniego blotnika - to nie powinno byc przedluzenie linii tylnej czesci nadwozia. sa tam takie uskoki kanciaste.

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taki dżip w studio? ;)

Po cichu mysle nad scenka, ale nie wiem czy zrobie.

 

Ciezko dogodzic. Jeden pisze ze lakier matowy a drugi ze tamten byl dobry :P

Juz sam nie wiem, jak lepiej. Zrobie jeszce w wolnym czasie jakies moro moze...

 

Ps. ma ktos moze referencje ckm'a jakiegos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś te brudy niewyraźne, a te "chromy" to całkowicie przerdzewiałe ;) jak robisz brudy na karoserie to rób mapkę diffuse i mapkę do reflecta (żeby nie odbijało tam gdzie brydno) i może jescze do bumpa jak będzie grubo błota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności