Skocz do zawartości

Layout Omega


FlooX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne

zrób koniecznie drugie tło dla textu - coś jaśniejszego (np. kwadrat z przezroczystoscia), tak aby czcionka wyglądała dobrze.

na lewej stronie wszystko ok, ale troche zwężył bym ten czarny kształt, najgrubszy. za bardzo dominuje.

lubie takie stronki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest ładnie. Podoba mi się. Ale to co powiedział duck. Koniecznie trzeba jakoś wyróżnić ten tekst. Inaczej niektóre jego części mogą być niewyraźne. Moze jakas warstwa z minimalna przeźroczystością?

 

To samo z menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie wyglada tylko to logo Omega powinienes lekko dac alising na to bo jest za ostry przy reszcie przez co sie wybija, zmniejsz troszke nasycenie czerni, zeby odpowiadala tej galazce na dole i na koniec cale to logo przeksztalc zeby bylo krzywe wzgledem wygiecia kartki, jest prosciutkie przez co wybija sie z tej ksiazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieeemno... ciemne czcionki na ciemnym tle :) ogółem wykonanie bardzo fajne , jedynie to te czcionki i dziwnie wyglądają te karty wysuwane, niby cała książka jest potargana a one takie idealne... ale ja wiem Adam że wg. Ciebie się na niczym nie znam więc olej ten post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajnie ci to wyszło tylko te flagi mi nie pasują gryzą się z resztą są za kolorowe moze umiesc je gdzies indziej albo nie wiem reszta to samo co inni :)

 

fred_000 - inner glow albo ,radial gradien

 

pozdro :)

 

Aha i jeszcze jedno :P Będziesz to Animował ? (zaraz mnie zjadą że wszystko do flesha pakuje :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w archeologa sie bawisz haxOr :D ?

 

nie nie będe, bo to stary nie jary projekt już nieaktualny, niewazny itd ip

 

To ja Ci powiedziałem że wszystko pakujesz to flashaaa :D

ja nie mam nic przeciwko, rób jak wolisz, ja sam wole robić strone we flashu niż html, php czy co tam jeszcze jest.

ale tez bez przesady, wyobrażasz sobie onet.pl we flashu ?

Czasem flash jest zbędny.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby go ładnie połączyć, to co powinno być zaprogramowane a to co pokazane, to onet.pl mógł by być chociaż po części w flashu, w końcu wszystko idzie do przodu, ciekawe jak by to wyglądało :) lecz jest jeszcze kwestia zabezpieczeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam pakuje wszystko we flesha ale bez przesady portale nadal powinny byc robione w xhtml i jakims językiem typu : php, asp ,ajax. Wszystko idzie do przodu ale to zwolnilo by portal zrezta to portal informacyjny nie wizytówka firmy ja flaka używam tylko w takich przypadkach reszta to xhtml.

 

A w archeloga bawi się FALcom nawet nie zalukalem ze to stary wątek :P hie hie

 

btw: przeczytałem twojego newsa na stronce Floox z 2006 roku jak nadal masz problem z php + flash to pytaj :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde nie zauważyłem żę falcom pierwszy odpisał :D

tak masz racje tomaszu oleje ten post bo jedyne w czym jesteś dobry to 3d.

 

Jeszcze nie widziałem tak olbżymiego serwisu jak onet we flashu :D i lepiej niech nie będzie :]

 

btw: przeczytałem twojego newsa na stronce Floox z 2006 roku jak nadal masz problem z php + flash to pytaj :)

Widze w Tobie potencjał archeologiczny xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności