Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mazda 6 (Powrót)


blood_brother

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy zauważyłeś, ale meshsmooth zaokrągla krawędzie tylko tam, gdzie dochodzi krawędź (nie wiem jak to mądrze napisać :P), co pokazałem na rysunku, więc albo postaraj się schować krawędź, która dochodzi do tego rogu (invisible w panelu modify, na samym dole) co jednak prawdopodobnie nabałagani ci w siatce, albo jak już dasz na wszystkie boczne krawędzie extrude (bo chyba nie zostawisz tej klapy takiej płaskiej tylko nadasz jej jakąś grubość :) to wtedy dasz tam małego chamfera :) trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ktoś mi to napisał kiedyś: \"rób błędy to będą komentować\" :) bo tak to nie ma radochy :P powierzchnia twojej fury jest ultra zajebiście niesamowicie wyrąbiście gładka :D jestem pełen podziwu :) nawet wkoło klamek jest gładka, ehh... aż ci pyffko postawię [piwo] albo masz więcej, zasłużyłeś [piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawedzie wiem ze nie rowne, ale kozioo gdzie nadkole jest nie rowne????:| Jezeli chodzi ci o zakonczenie to tam tak ma byc a jezeli o lekkie wglebienie nad zakonczeniem to tez tak ma byc:P.

Loozack ten cosik przyklamce zrobil sie po tym jak dalem chamfera nie wiem dlaczego:|.

 

Moze jutro jakis update jezeli do nauki mnie nie beda gonic bo dwa tygodnie w szkole mnie nie bylo:D.

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności