Skocz do zawartości

Teczka 2D: JoKeR's sketchbook


yookeer

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze bawie sie nad roznymi nowymi (dla mnie ) rzeczami tak tez postanowilem tez nad owocami popracowac:

 

apple:

apple1.jpg

 

peach:

 

peach.jpg

 

peach1.jpg

 

banana

 

banana.jpg

 

banana1.jpg

 

 

 

 

PS: Wiem, ze moj poziom nie umywa sie przy Waszym, ale jak juz tyle osob ma teczki to i ja chcialem :D

 

Pozdr

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wiesz na poczatku budowa owocu - konstruuje miejsca wklesle i wystajace... za pomoca swiatla rzecz jasna. Pozniej upiekszenia :) cos jak te kropeczki :) takie krpki robie pedzlem podstawowym z dyzum scaterringiem :). Mam nadzieje, ze nastepne prace beda lepsze!

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc całkiem całkiem , tło byś poprawił - gradient nie jest płynny i nie najlepiej to wygląda , moze jakis blur czy cuś.

Cień na podłożu wygląda na brudny, znaczy sie nie trafiłeś w kolor mnie sie wydawa (robiłeś burnem ?)

Nie widze światła odbitego od podłoża na powierzchni pomarańczy.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, akurat to, iz tlo nie jest zblurowane.. gradientowe to to mi sie podoba, ale pomysle jeszcze o tym :) Co do cienia coz, nie umiem jakos trafic w ten kolor - brak pomyslow :/ A swiatlo odbite ehh ty to sie czepiasz :P troche tam jest :p

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te owoce wygladaja jak bys je wyciol i zapodal na jakies tlo tymbradziej ze jak sie przypatrzy to widac jakies dziwne bubelki:)np jak na prawej krawedzi pomaranczy tak asmo z jablkiem jakis taki pojawia sie obrys i szkoda ze Cienie sa czarne :(

pozdrawiam:)

moze teraz farbami zadzialaj i namaluj takie owoce:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farbami to ja robie raczej bardziej abstrakcyjne rzeczy :) Nie bardzo rozumiem o co ci chodzilo z tym wycieciem :p ale ok :) takie bubelki to efekt korzystania tylko i wylacznie z podstawowego bedzla! Myslalem tez, nad lekkim rozmyciem krawedzi...

 

Co do cienia, nie mam poki co na niego pomyslu!

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te owoce,bardzo mi sie podobaja, podobnie jak Łukasz M. prosilbym o referki. Jezeli nie kolekcjonujesz,to wez przy nastepnym owocu jedno foto zostaw,kk? fajnie jest porownac,łatwiej bledy wytknac;]

 

PS. swoja droga chce ci sie te owoce rysowac? jezeli masz takiego skilla wez porob bardziej ambitne rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu owoce? Jak tak je pieścisz to wal w konkrety a nie w warzywny.

 

 

PS. swoja droga chce ci sie te owoce rysowac? jezeli masz takiego skilla wez porob bardziej ambitne rzeczy...

 

ja chyba czegos nie rozumiem...a w czym owoce sa gorsze od polnagich facetow uganiajacych sie za smokami w magicznym lesie??

 

czeresnia bardzo fajna swoja droga..krzeslo zreszta tez mi sie podoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje stary watek, bo zrobilem sobie wzor na kubelek z kfc. Na konkurs! Moze sie zakwalifikuje :D do 1 setki :D:D:D, niestety wyszlo jak wyszlo, bo zapomnialem o najwazniejszej rzeczy - ctrl+s mam nadzieje, ze nastepnym razem bede pamietac ;]

 

szablon666.jpg

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności