Skocz do zawartości

Postać 3D: Hydralisk


Misiop1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość michlord

Tą dziurę w szczence mógłbyś załatać bo na razie wygląda jakby to był speed, i jakbyś czasu na to nie miał. Ale mam nadzieję, że ci coś wyjdzie. Powiedz jaki soft (myślę, że max).

To "policzko" Hydralisk'a troche do góry podnieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za mocny drop w detalu,użyj magicznej opcji smooth w niektórych miejscach :)

 

Widać że dodajesz detal na wysokim podziale i obrabiasz cały model ,nie stosujesz maskowania dlatego detal tak nierównomiernie się nakłada .

 

Ukrywając (maskując) elementy modelu na których w danej chwili nie pracujesz,będziesz miał większą kontrolę nad detalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starcrafta gram dobre 7 lat wiec wydaje mi sie ze hydralisk powinien byc taki orbrzydliwy caly taki obslizgly wiec sprobowalme takie cos zrobic tam na zedjeciu hydralisk wyglada milutko i jest bardzo symatyczny hehe ^^ Postanowilem to zmienic nie wiadomo czy na dobre ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje jedz z nim do przodu .. ustaw ogólną bryłę , jak brushejesz go to tez nie na top detal tylko z grubsza , jak będzie cały stał to samo wyjdzie gdzie trzeba dodać detalu. Póki co jedz do przodu. Fajny koncept . :] w zasadzie prawie jak zazdroszczę :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

widac ze nauczyłeś sie troche po pierwszym modelu hydralisk, zdecydowana poprawa, mam nadzieje ze reszta tez pojdzie w tym kierunku i nie przesadzisz z detalami, trzymaj tak dalej

pozro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre w tym modelu jest to że ciężko się dopatrzeć wszystkich szczegółów...chodzi mi o to że za czasów starcrafta grafika nie była na tyle rozbudowana żeby taki model był jednoznacznie określony!Twój bardzo dobrze sie rozwija IMO!Keep it up!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności