Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak trzeba się trochę przymusić bo malarstwo nie może za bardzo w tyle zostawać - przynajmniej jeśli ma wyjść z tym ASP. A co do normalnych prac to sam bym chętnie coś zamieścił tylko najpierw muszę znależć jakiś skaner co mi B1 zeskanuje ;) no ale może w międzyczasie uda się coś ze skeczesów znależć...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh...specjalnie dla Ciebie sprawdziłem ile by mnie wyniosło takie skanowanie z B1...no troszkę ponad 25zł za jeden rysunek... mogę się na razie wstrzymać? :/ ....zeskanowałbym cosik z ołówkowych szkiców...gdybym jeszcze tylko miał w domu skaner...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobo, huehue :)

 

Oil, daj spokoj ze skanowaniem B1. Lepiej dorwij jakis aparacik cyfrowy, albo chociaz kamerke internetowa;)

Jak masz tyle wydawac, to juz lepiej kupic klisze, napstrykac zdjec zwyklym aparatem i porobic odbitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oDD powiem to inaczej... jesteś mastah...powiem też szczerze, że na pewno nie jeśli chodzi o rysunki ołówkowe, węglowe itp. ale jeśli mowa o CG to działasz tak niesamowicie klimatotwórczo na niektóre prace, że aż ahhh...w niektórych widać tak jakby trochę braków technicznych (?) - zła perspektywa, proporcje itp. ale z kolei w innych powalasz...trochę nie równo, ale jestem pod większym wrażeniem tych lepszych :) trochę nierówno, ale i tak świetnie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest to photoshop lub painter:)

mw4d: znowu dałes za miekkie brushe no i popracuj nad kształtem i swiatłem. Sa podreczniki do tego:) Ale z swojej strony zalecam zebys najpierw posiadział w ołówkach węglach etc. Rób duzo szkicy na kartkach i staraj sie uchwycic dobra forme, wierz mi to o wiele lepsza droga do nauczenia sie rysowania niz tablet i ps :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tablet urzadzadzenie podlacozne do kompa sluzace do poruszania sie kursorem po płaszcyznie płaszczyznie. W programach graficznych działa jak pędzel albo ołówek. My używamy photoshopa albo paintera jedne z najlepszych progsow do tego typu rzeczy juz wiesz!!!!! L:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co tu jest ode mnie to twory photoshopowe...wcześniej próbowałem coś w programiku dołączonym do tabletu (Corel Painter Classic), ale był jakiś taki nie intuicyjny, choć na pierwszy rzut oka miał jakby więcej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdublowane posty skasowalem.

 

Kooba chyba te prace tuszem skanuje, a pozostali pewnie maluja od zera w PS-e lub Painterze. Mi sie zdarza zrobic szkic olowkiem, ktory skanuje i maluje. Glównie dlatego, że mam słabiutki tablet do robienia szkiców.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia Wiggles - ołówek to podstawa - reszta to warsztat. Program w którym to zrobisz jesz rzeczą wtórną. Najważniejsze jest rozrysowanie, wyćwiczenie ręki - a do tego bez ołówka się nie obejdzie. Potem czy to będzie Painter czy photoshop - to już twoja sprawa, ale bez dobrego szkicu nie ma dobrej pracy - to chyba najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - większość skanuję - bo straszną przyjemnośc sprawia mi obcowanie z kartką papieru :) (prawie orgazm :D ) jak byś pracował nad komercyjnymi rzeczami po kilkanaście godzin dziennie - to pewnie (jak ja) też byś maił wstręt do komputera :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności