Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale wy wymagajacy jestescie :D jak ja mam dac swatlocien jak nie wiem jakie barwy dobrac dawalem bardziej głebsze ale to był szary czy jakis półzabarwiony z to ja jednak mam problem ;)

vogel - jak zawsze mowie myszkowcą super bo myszka jest bardzo trudno :)

leander - bitwa Ci sie po nocach sni ? ladniusie ale

nierówne starasz sie cos ukryć chyba te ciemniejsze plamy jakos rażą ale i tak jest super :)

btw masz cos z tradycyjnego rysunku? jak tak to pokaz chetnie zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.. tak jakby.. lepiej :D

 

Co do barw, to ja biorę dowolną, potem zbliżoną z palety (ciemniej/jaśniej) itd..

 

Z tymi plamami ciemnymi do końca nie wiem o co chodzi, ale w końcu to nadal speed. Dzieciaczka zrobiłem zaskakująco szybko, dla odmiany nad pistoletem się namęczyłem. Mój pentagram świetnie radzi sobie z plamami, ale prostej linii czy kółka już nim nie zrobię.

 

jakieś niektóre szkice, których niestety robię malutko, wrzucam tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pentagram prostej linii tez nie zrobi i to mnie poprostu wkur**a - naczy wkurza, nie wiem czemu ale jak chce prosta linie zrobic nawet przy linijce to piorko chodzi tak jakby swoja sciezka, daletego ide to reklamowac :D albo kupic wacoma :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jada jada , wszyscy ladnie rysuja , ida swieta miedzy wlachaniem sernika a ogladaniem jakiegos filmu mozecie cos malowac !!

 

 

0605-cold_dude.jpg

 

maluje z wyobrazni dlatego perspektywa moze byc zwalonaa bo nie chce mi sie kresek pomocniczych zaznaczyc :/

 

0606-main_street.jpg

 

0607-underground_tomb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger wymiatasz po calej linii, tylko troszku nieczytelny, za dużo linii małym brushem pozatym jak powidzial leander, rewelacja

 

drug - tez kupilem sobie Kooh-i-Noor bardzo fajne :), pracka super, chociaz to rysunek a ja sie rysunkach jakos wypowiadac nieumiem :),mnie sie podoba, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scatmax: świetne prace, i to metalowe tło daje fajny efekt. Tylko o co chodzi z tą sową?? :D

 

darkelf: Świetnie że zaczynasz rysować, ale spróbuj się do tego zabrać jakoś metodycznie. Ten drugi koleś to z jakis referek? Bo jeśli nie to rób z referencji, obserwuj rozłożenie cieni, ich nasilenie. Ten kolo nic w sobie nie ma, ani poprawnej anatomii, ani poprawnych cieni, sorry, ale jakis bochomaz dla mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe koty czy sowy wszystkie jedza myszy:)

 

A tu jak mowilem farby plakatowe:) i olowek.I od razu pytanie jak sie nazywaja fachowo plakatowki:).Jeden czlowiekPrometheus maluje analogowo farbami ktore po angielsku nazywaja sie acrylics po polsku zapewne farby akrylowe;).Wygladaj one zupelnie jak plakatowe wiec moze to one:).Czy ktos maluje i wie albo nie maluje i wie??:)

 

plakato.jpg

to sa moje dwa pierwsze obrazki farbami w zyciu ktore cokolwiek przedstawiaja:).Ten z lewej w dodatku tuszem z redisowki:) od dziadka:).

 

maus.jpg

hand.jpg

muskul.jpg

Line-work with pencil;).

 

Oczywiscie to tlko kilka z dwoch ostatnich dni jest duzo wiecej ale nie bede zasmiecac.Aha i sorry ze znowu taki pak w jednym poscie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba szykuje sie do powazniejszej akcji :D [lol2]

 

Ale pieknie jest :)

 

Scatmax: lepiej w jedym poscie niz rozbijac na kilka. Niezle sie oglada, szczegolnie jak prace takie fajne. Teraz widze, ze to kot :) Z anatomii to sie pewnie myle przy takich kreaturach, ale tej pionowej linii na podbrzuszu raczej nie powinno byc. Tam nie ma podzialu miesni czy koscca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mój świąteczny nastrój :)

 

taki sobie samotny domek w śniegu.

Ech zazdroszczę wam tych wolnych chwil przed kompem i możliwości robienia obrazków wszelakich.

 

Po mikołaju już tylko ślady na śniegu zostały :)

 

 

kartka-sw.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kooba: jak zwykle piknie. Bardzo lubię Twoje klimaty.

 

Biglebowsky: aR-i-eS-Pi-i-Si-Ti

 

Brolias: Idź w kierunku grzyba :D Fajna pracka. Te konturowe postacie nie są za fajne. Ew może coś zrób z tym konturem. Obrysowujesz go? Lepiej wrzuc na kanal Multiplay i maluj na warstwie ponizej. Nie będzie tych chropowatości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności