Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jaki tablet byście mi polecili w granicach 800 zl? Myślałem o A5 bambo fun lub intuos w A6. Wcześniej pracowałem na pentagramie XL (A5) i nie wiem czy dobrze będzie mi się rysowało na mniejszym.

Za wszelką odp. będę bardzo wdzięczny.

 

Alien1_by_nnart.jpg

Edytowane przez nikodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mniejszym mniejs ie namachasz ^^

Chyba nie ebdzie to dla ciebie nowe jesli uslyszysz slowa, Bierz Wacom'a!

Ja sam urzeduje na Intuso3 A5 wide se i musze powiedziec, ze jestem niezmiernie zadowolony nie za maly, nie za duzy po prostu idealny, a na dodatek wersja SE ma sliczny design :>

 

Jesli mam byc w 100% szcery to wolalbym poczekac z zakupem i dozbierac wiecej floty na lepszego intuosa niz bawic sie- to odpowiednie slowo z innymi tabletami.

 

 

P.S Pamietaj, ze to bedzie dobra inwestycja na wiele lat.

 

5 min, wegiel.

 

Doodle_space.jpg

 

I jakis brain fart w PS

 

attachment.php?attachmentid=747287&stc=1&d=1249846271

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szceka tego zombie wgniata w fotel, a musisz wiedziec ze te slowa z mojej strony to nie ebdac skromnym nie mala pochwala, jestem fanem wszytskiego co z zombie zwiazane od dzieciaka :p

 

Kilka refek, jak zbroja samurajska czy katany z google.

 

samurai.png

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie im bardiej dookreslone te speedy tym bardziej mi sie podobaja

 

Hyh, u mnie dokładnie odwrotnie... To co podpowiadają niewykorzystane możliwości odziera ich wdrożenie i ostateczna realizacja. Widać to kwestia indywidualna, chociaż wiem że jestem tu w mniejszości. Jednak potęga która kryje się w niedopowiedzeniu dla mnie ma siłę rażenia bomby atomowej...

 

a tu taka rzecz:

e0r6yo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bedyk - zalecam przeczytanie zasad tego wątku ;) każdy post musi mieć załączony plik ze speedem. Nie utrudniaj życia moderatorom :>

Żeby nie było, wstępny szkic do obrazka o speedowym charakterze, choć trochę więcej czasu nad nią siedziałem

ilustracjaroxkox2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakóbM: fajny szkic. Opisuje dobrze wszystko co trzeba. Ciekawe, ze mozna rozpoznac Twoje prace po pewnym charakterystycznym typie twarzy.

 

na bazie referki

leander-speed-tyl.jpg

 

I taka wersja na tapete konkursowa, troche bez sensu, ale historia mnie oceni ;)

leander-wallpaper1600x1200b-small.jpg

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander Dzieki. No jakoś tak zawsze wychodzi.

Bardzo fajne kształty.Miło się patrzy :) Pierwsza wersja według mnie lepsza od drugiej.

DaRoZ niezły koncept. Mam nadzieje że będziesz jeszcze wykańczał ?

A to moje 30 min z refką.

Pozdrawiam

 

murzynekkopia.jpg

Edit. No i wersja troszkę poprawiona. Mam nadzieje ze wyliże speeda do końca i wrzucę kiedyś do teczki.

murzynekkopi2a.jpg

Edytowane przez JakóbM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja cos wrzuce, ot taki color study-speed.

 

srilanka01.jpg

 

 

Kuba, swietnie goscia przedstawiles, brakuje mu tylko browara w reku ;P

 

Leander, coz za posladki! miodzio!

 

SBT77, , dobrze ci idzie, rysuj cokolwiek gdziekolwiek czymkolwiek, to chyba zawsze sie sprawdza ;P

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy kwalifikuje sie na speeda, chodz uzylem tanich sztuczek jak textury, czy custom brushe, to posiedzialem na zoomie przy detalach.

 

samurai2small.jpg

 

 

Leszek, swietnie! Mom zdaniem powinienes robic wiecej tego typu roznorodnych prac, bo twoje postace chodz wygladaja swietnie, to ich stala lub bardzo podobna poza zaczyna siac monotonie, a tego nie chcial by zadny artysta ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - bardzo fajnie zmajstrowany kuper - ale z tym konkursem mnie zaskoczyles ostro - to konkurs na tapete czy na okladke dla Aphex Twin'a ? mam nadzieje za tak czy inaczej sie uda - Window Licker sie kojarzy ;)

 

Ta tapeta troche od czapy, na wiele nie licze w konkursie. To byl konkurs na digarcie, mozna bylo bilety wygrac, ale juz zakonczony nabor prac chyba:

http://www.digart.pl/tekst/SacrumProfanum

 

Leszek_lenia: ciekawy ten soldier. A swoja droga patrzylem na filmik rejestrujacy speeda na Twojej stronie i musze powiedziec, ze troche mnie zdziwilo jak "puszczasz" rysunek. Tzn tam sie zadna linia (nachylenie) nie zgadza z referencyjna fotka. Moze to bylo zamierzone, ale jesli nie to moze sprobuj byc precyzyjniejszy, bo faktycznie rysunek pod wiekszoscia speedów jakby niedoobserwowany. Kolorki, faktury super, ale nie uratuja pracy jak rysunek jest odpuszczony, taki troche blobiasty, cokolwiek to znaczy ;)

 

Malunek na zywo kilka miesiecy temu

leander-life.jpg

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander: dzieki za cenne uwagi ..postaram sie wiecej obserwowac..jednak ciezko jest..juz mam jakis tam schemat wbity w glowe..i czesto machne troche z foty a potem z pamieci wsio...nie wiem czym to sie ma ;)

ten Twoj ostatni bardzo pozytywny, wzmocnil bym jedynie troche swiatlo na policzku...:)

 

98309388.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiłkowałem się tym zdięciem konia: http://nogoodforme.filmstills.org/images/horse-beach.jpg

 

Banner_by_nnart.jpg

 

świetnie malujecie panowie. Mam nadzieję że nie macie mi za złe że wrzycam tu same szkice ale narazie leżę bez tabletu. Ostatecznie jak się ma Pentagram Virtuoso do Wacoma Intuos?, bo cena jest porównywalna (oba w granicach 700-900zl) a chciałbym się już na coś się zdecydować.

Edytowane przez nikodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności