Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coraz ciekawiej sie tutaj robi, powyzsze prace sa naprawde wysokiej jakosci.

Leszku twoja praca przypomina mi kilamty Fallouta, czyli krotko mowiac masz u mnie piwo ;P

 

Speed i zarazem tapeta, inspiracja chyba oczywista ^^'

Kocham stan gdy reka sama kieruje piorkiem, a po kilkudziesieciu minutach widac efekt, chcialbym miec tak czesciej.

 

nosferatu.jpg

 

Link do tapety w rozdzielczosci 1080p

( zastzregam sobie wszelkie prawa odnosnie tego artwork'u jesli chcesz uzyc go w celach komercyjnych, musisz zapytac o zgode)

 

Kliknij w ten napis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz - swietny klasyczny portrecik :)

Leszek - bardzo fajna ta kobieta na dachu. Pewnie duzo daje kilka detali (np napis) i fakturka na kolanach, ktore dobrze dopelniaja i rownowaza pozostala speedowa czesc.

crayfish84 - Fajnie "czysto" z kolorem, zalatuje swiadomym malarstwem klasycznym

 

To a propos klasycznych technik, dwa ostatnie malunki z natury, a ze rosliny to moja pieta achillesowa, to miejscami robi sie nedza

 

pierwsza proba akwarelkami, na A4

03-09-2009-akwarela.jpg

 

olej na wiekszym formacie

08-2009-olej.jpg

 

lawka w jakiejs wczesniejszej, ale chyba fajniejszej wersji

lawka.jpg

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - widzę że prawdziwa farba też Ci pasuje...dobrze, dobrze...reszta ładnie sobie tutaj poczyna.

ja tym razem cyfrowo. miał być speed w painterze, ale się trochę przedłużył. mam nadzieję żę nie wymiętolone za bardzo. jeszcze go obczajam

 

couple_by_nentamer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maax - stwora nie ja dorysowalem, ale kiedys i taki poziom osiagne :) Tawerna git wyszla. Nawet bez stwora ma charakter ;)

leszek_lenia - fajna ta barka, ogolnie "farba" jakos dobrze siadla na tym obrazku :)

remanent - fajne koniki, ew moze bym jakos kolor siersci zroznicowal, moze w cieniu inna temperature dal, bo sie troche monotonna wydaje i przestrzeni nie czuc

 

Na podstawie zdjecia, pomysl pod obrazek dla znajomego wymyslam

leander-jan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu taki alien hybryda z modela...

ostatnio kupila mi dziewczyna na urodziny taka wlasnie figurke..musze przyznac ze

swietna sprawa..sama figurka sculpt to profesjonalna robota...ale

najlepsze jest to ze mozna dzieki temu zaobserwowac masse roznych rzeczy.

rozklad swiatla bliki,,,cienie itp.

szczerze polecam :)

alien.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki wegiel :) cos kolo a2 format,w rzeczywistosci wyglada lepiej niz na zdjeciu,a skanera a2 nie mam :,( a ma ktos jakis pomysl czym by to jeszcze pokolorowac? pastele olejne i kredki nie dzialaja,sprawdzalem,za to walnalem wszystko lakierem do wlosow i nie ma szansz zeby teraz rozmazac wegiel,przydatne to nawet

charcoal_demon_by_freezu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander, JakóbM, Leszek - przestańcie tak szaleć! :P

 

ode mnie polgodzinny speed indianskiej ksiezniczki czy innej azteckiej mlodej damy, powstaly w czasie kiedy czekalem az szef znajdzie dla mnie jakiegos questa. Daleko mu do ohow i ahow i do anatomicznej poprawnosci, ale przyjemnie sie go rysowalo w oderwaniu od pracy

indianka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności