Jump to content

Brazil vs Virtuallight vs VRay vs ....

GrafMax
 Share

Recommended Posts

CzeŠ. Jestem w trakcie realizacji ma│ego projektu tj. filmu animowanego i przyszed│ czas na texturowanie obiektˇw. Problem w tym, ┐e nie wiem jaki renderer wybraŠ. Ostatnimi czasy bardzo przekona│em siŕ do Brazila. Niestety mam problem taki sam jak wielu z was zapewne - dostŕp do pe│nej wersji w ktˇrej da│oby siŕ zrobiŠ co sensownego. Wiem, ┐e jest ju┐ Brazil 1.0 razem z crackiem, ale on nie dzia│a pod MAX r3, a ja w│aÂnie takiego u┐ywam (na nowsze wersje sprzŕt mi nie pozwala :(). Nie wie kto gdzie mo┐na zdobyŠ Brazila pod MAX r3?? A mo┐e jakie alternatywne renderery? Prˇbowa│em zainstalowaŠ VirtualLight, ale mam z tym problemy. Vray Free te┐ nie jest chyba pod r3. Czy kto mo┐ŕ mi pomˇc?? A tak wogˇle, to jaki waszym zdaniem jest najlepszy renderer (pod MAX R3)? (sorry, pewnie nie jestem pierwszy ktˇry zadaje takie pytania, ale to jest naprawdŕ wa┐ne, bo stan▒│em w miejscu z robot▒)

brazil alpha, nie jest to co prawda 1.0 ale chodzi pod r3, mo┐na poci▒gn▒Š go ze strony producenta

Arnold r/s nigdy nie zosta│ wypuszczony publicznie, a co do virtualight te┐ powinien pˇjŠ tylko ┐e to naprawdŕ nie jest renderer tylko prosty trick

Guest User190

Duuuuuużo szybszy!

Poza tym, brazil wbrew pozorom nie jest taki strasznie wolny - jak nawalisz różnych niepotrzebnych opcji to będzie muliło strasznie, ale z reguły do uzyskania genialnych renderów wiele nie jest potrzebne!!!