Skocz do zawartości

Wiz: Blok


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Siwy, ten budynek już stoi czy to koncepcja bloku mieszkalnego? Generalnie jest fajny ( i blok i wizka) ale...Zawsze jest jakieś "ale" ;)

Może to głupio zabrzmi ale za duże skupisko ludzi w jednym budynku. Taki mini moloch:), a teraz można zauważyć tendencję do tworzenia małych budynków lub grupy budynków.

Jedno co mnie razi to te ogródki na parterze. Jeśli osiedle nie jest strzeżone to potencjalni złodzieje szybko znajdą okazję:) Po drugie jak się nam trafi denerwujący sąsiad to codziennie będziemy sprzątali w ogródku;)

Oczywiście sama wizka mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ze na cosien robie takie wizki wrzuce moje 3 grosze.

 

Ogolnie jest bardzo fajnie ale...

 

1. Te samochody pedzace z predkoscia 89 km/h w terenie zabudowanym za bardzo odwracaja uwage.

 

2. na pierwszej wizce ludzie sa chyba roznej wysokosci. Ten koles w zielonych szortach jest wyzszy od od calej reszty.... no chyba ze kamera nie jest na poziomie wzroku.

 

3 na wizce nr 3 widac jak sie w polowie okien hdr konczy i okna odbijaja na czarno. Ludzie jacys tacy sztywni no i nic a nic sie nei dziej na balkonach. W wiezkach niestety polowa roboty to bajery z PS

 

 

Czyli suma summarum daje 3+

 

Pozdrawiam i zycze zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie Seferem ogolnie, ale dorzuce jeszce cos od siebie:

 

- fajny chodnik i ulica w 1 wizce.

- na plus dokladny model, dylatacja, balustrady, skomplikowany to on nie jest, ale bledow nie widac.

- brak dobrego obrobienia tego w PS to glowna wada tych renderow, Sefer ma racje, po wrzuceniu takiego obrazka do PS dopiero zaczyna sie robota.

- na 1 i 2 wizce niemal wszystkie okna sa takie same, czarne, ciemne, puste i brzydkie, na 3 jest lepiej, bo cos sie tam odbilo.

- wstawianie wszedzie ludzi 3d w dodatku niezbyt wypasionych do wizek to niezbyt dobry pomysl, wyglada to troche jak osiedle manekinow o ile nie zombie. Na 2 plan ok, ale wstawienie ludzi w Photoshopie to nie jest wielka filozofia, a zwykle wychodzi lepiej, zwlaszcza na blizej kamery.

- Oswietlenie jest niezbyt przemyslane, zwlaszcza na 1 obrazku, raczej splaszcza elewacje, a nie sprzyja pokazaniu jej ksztaltu. Jak juz render tak wyszedl to mozna bylo uratowac sprawe podkreslajac krawedzie w PS, wzmacjanac cienie itd.

- wizka trzecia to troche porazka, pusto, smutno itd. Trzeba bylo jakies krzaczory nasadzic, ludzi dac itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk: projekt nie jest mój i go tu nie oceniamy.

Safer, Chalek : z częścią uwag się zgadzam. Sam widzę parę niedociągnięć, ale z braku czasu i ochoty dłubania dłużej w tym tak to zostaje. Poza tym uważam że trochę się czepiacie, czasem nieistotnych rzeczy.

dzięki za uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy: wiem jak jest, takie obrazki to nie jest cos nad czym chce sie dlugo siedziec, niestety slamsy piekne nie sa i nic tego nie zmieni. Poczepiac sie mozna, a co jest istotne a co nie to sprawa wzgledna i subiektywna oczywiscie, w pewnym sensie faktycznie troche sie czepiamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama wizka nawet fajna, ale plac zabawa na scenie trzecim potraktowałeś po macoszemu. Pytanko, to jest jeden połączony blok? Bo na 1 i 2 screenie są garaże a na 3 mamy gładziutki parter. To jest na jakiejś górce? Swoją drogą ciężko mi uwierzyć, że jakiś architekt taki projekt popełnił, ale miało być zero komentowania projektu, to milczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plac zabawa na scenie trzecim potraktowałeś po macoszemu. Pytanko, to jest jeden połączony blok? Bo na 1 i 2 screenie są garaże a na 3 mamy gładziutki parter. To jest na jakiejś górce? Swoją drogą ciężko mi uwierzyć, że jakiś architekt taki projekt popełnił, ale miało być zero komentowania projektu, to milczę ;)

to prawda, 3 widok po macoszemu.

ten plac zabaw i zieleń jest nad garażami. nie ma tam błędu . jest to jeden budynek na rzucie litery C. projekt nie jest mój jak wspomniałem

dzięki za kometarze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności