Jump to content
Sign in to follow this  
Crash

Zaostrzenie wymogow

Recommended Posts

hmmm tak sobie myslalem ze moze adek moglby odrobine zaostrzyc kryteria przyjmowania pracek, bez urazy ale niektore dodawane image\'e az kloja w oczy. Moze takie zaostrzenie wymogow jakos zmobilizowaloby coniektorych. Co wy na to?:)

Nie ma sprawy teraz. W ogole nie przyjmuje juz tylu chetnych co jakis czas temu. Aby sie dostac do galerii nie wystarcza juz tylko dobrze wymodelowane modele.

W ogole to dobry moment na pytanie ? Czy chcielibyscie abym dokonal selekcji niektorych galerii - chodzi o autorow - usuniecie niektorych ? Niektore sa slabe ... tylko nie wiem czy tak moge teraz usunac dana osobe jak ja kiedys przyjalem :)

adek

Faktem jest, ze ilosc kiepskich prac w tutejszej galerii obniza poziom serwisu. Najsprawiedliwsze wiec bedzie usuniecie wszystkich galerii i rozpoczecie naboru od poczatku z podwyzszonymi juz wymogami. Jestem pewien, ze ludzie nadesla ponownie swoje prace. Conajmiej zadecydowac z autorami galerii o usunieciu poniektroych prac i zostawieniu tylko najlepszych. Ilosc prac w galeriach oraz liczba ich autorow dobija i nikomu tak naprawde nie chce sie przegladac setki galerii aby znalezc cos interesujacego... A co za tym idzie spada ilosc odwiedzin oraz poziom nadsylanej \"tworczosci\":(

Pomysl lekko kontrowersyjny. Ja jestem za. Mozna by odrazu zmieniec troche galerie. Autor moglby zamiescic jakies informacje o sobie, sprzecie, uzywanej technice i inne pierdoly.

Hej!!! OszaleliÂcie? Przecie┐ jest inne wyjÂcie. DodaŠ /Galerie Pocz▒tkuj▒cych/ i tam przewaliŠ wszystkie mizerotki i tam te┐ kierowaŠ cienkie prace (ale nie tragiczne).

Selekcja musi byŠ ale nie na chama.

to prawda ze galeria troche za bardzo urosla, i cos z tym trzeba zrobic. mowiac krotko selekcja: tak, usuniecie obecnych prac: no moze albo jak mowi Gotham galeria poczatkujacych

to ja proponuj tak, dajcie jakiegos news\'a wszystkim albo powiadomcie ich przez mail\'a ze bedzire czystka w dziale galeria Kiedy juz sie skasuje wszystkie prace to beda 3 dzialy : poczatkujacy, zaawansowani i zlota galeria do kazdej beda inne wymogi a z galerii dla zaawansowanych wyroznione prace beda mogly trafiac do zlotej galerii po odpowiednim wyroznieniu przez jakis jurorow i zatwierdzeniu tej decyzji przez uzytkownikow galerii dla zaawansowanych, w kazdej z tych podgrup beda oczywiscie inne wymogi. Co wy na to?

aaa jeszcze jedna mysl. Zeby nie bylo nieporzadku mmozna zrobic tak ze ten sam autor moze byc tylko w galerii dla zaawansowanych i zlotej [wyroznione prace] natomiast nie bedzie mozliwosci posiadania przez 1 autora 2 galerii w podgrupie dla poczatkujacych i zaawansowanych, poprostu kiedy osiagnie odpowiedni poziom. jego galeria z dzialu dla poczatkujacych bylaby kasowana. Co wy na to?

a co by bylo Crash z pracami z galerii dla poczatkujacych? bylyby przenoszone razem z autorem czy usuwane? zakladajac np. ze bylyby bardzo dobre jak na pocz. a nie najlepsze w zaawansowanych? troche byloby szkoda chyba tych prac.

Moja propozycja jest taka: Wszystkich wyrˇ┐nionych grafikˇw przenieŠ do oddzielnej galerii (jest ich ju┐ sporo), wprowadziŠ dwupoziomowy podzia│ wÂrˇd grafikˇw wyrˇ┐nionych i nie wyrˇ┐nionych. (co daje podzia│ na dwie galerie i cztery poziomy wyrˇ┐nienia) Na koniec zmieniŠ z│ot▒ galeriŕ na galeriŕ z najlepszymi pracami w serwisie.

Czyli ogˇlnie 3 galerie. Dla ka┐dego co odpowiedniego :).

W momencie gdy kto opuÂci│ by galeriŕ pocz▒tkuj▒cych (jak to zwa│ tak to zwa│) czyli najpierw dorobi│ siŕ wyrˇ┐nienia wÂrˇd pocz▒tkuj▒cych, wszystkie jego prace (chyba ┐e mia│by inne ┐yczenie) by│y by przewalane (z usuniŕciem) do galerii wyrˇ┐nionych tam czeka│ by go jeszcze jeden szczebelek do osi▒gniŕcia.

a ja sladami Profa

wtracil bym sie do rozmowy ale moje prace chyba nie beda w zadnej z tych galerii

Prof: W chwili obecnej twoje prace mia│y by wyrˇ┐nienie w pierwszej galerii (czyli 2 szczebel z 4).

Ja proponuje Zrobic jedna porzadna galerie (wyroznionych), a poczatkujacy niech korzystaja z forum oraz dzialu WIP gdzie beda mogli sie uczyc, uploadowac swoje dziela, itp... Dzieki temu Poczatkujacy beda miec mocna motywacje do pracy wiedzac, ze ze swoim \"pierwszym boxem\" do galerii sie nie dostana... w przeciwnym razie osiada na laurach po miesiacu nauki...

galeria jak a bede zamieszczal u siebie to bedzie galeria osob ktore juz jakis sukces osoagnely i nie robia juz ptymitywnych scenek ... :D ...coz moze mam jakies chore pomysly ale kto powiedzial ze zycie rozpieszcza ... zycie ostro kopie w D..

a tak defakto to sadze ze pomysl gothama jest jednak lepszy bo poczatkujacy tez beda mogli sie czyms pochwalic a jesli chodzi o siadanie na laurach to juz ich prywatna sprawa jesli wystarcza im urzedowanie na galerii na najnizszym poziomie ewolucji

To przeciez beda mogli sie pochwalic na Forum ze swoimi skonczonymi pracami. A jesli adkowi lub moderatorom przypadnie praca do gustu to wtedy moze sie ona znalezc w galerii. Bez zadnych chorych rozgraniczen, na szczeble hierarchii... To taki cios... Jestes koles kiepski i nie umiescimy Cie w naszej dobrej galerii ale nagrada pocieszenia bedzie umieszczenie twoich prac w \"crap gallery\"

oj TES nieladnie, nie mozemy tego nazwac Crap Gallery :) Mi tez sie pomysl Gothama podoba, ja bede slal moje slabizny do tak zwanej Crap Gallery :D bo gdzie indziej sie nie dostane, cholerna szkola, tyle nauki przed matura i 0 czasu na 3d :(