Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] "rural minimal"


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt architektury wnętrz powierzchni ekspozycyjno handlowej producenta mebli kuchennych i projekt wzorniczy mebli.

To tylko część ekspozycji w której wyzwaniem było pokazanie różnych stylistycznie modeli kuchni w różnym wykończeniu. Taki wiejski minimalizm :)

 

.

.

.

01nc6.jpg

.

.

.

02vm5.jpg

.

.

.

 

.

.

.

04zw5.jpg

.

.

.

05mo3.jpg

.

.

.

06tu5.jpg

.

.

.

07oe4.jpg

.

.

.

08sk5.jpg

.

.

.

09ct2.jpg

.

.

.

Edytowane przez SansSerif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oprocz pierwszego i drugiego renderu (na ktorych tak naprawde niewiele widac, a poza tym sa kiepsko skadrowane) to naprawde wypas. szczegolnie przedostatnie dwa rendery. sama kuchnia, no coz.. de gustibus non dicutare ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif'owe do bólu :) Całość trzyma styl i cieszy oko, choć jak dla mnie zbyt minimalistyczne. No kadr na pierwszym renderze fatalny...

 

I ten szum przeszkadza, rozumiem, że możesz nie mieć czasu na dłuższy render, ale przez jakiegoś noiseware'a mogłeś przepuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet panna fajnie się wkomponowała.

Podoba mi się bardzo. Te minimalistyczne klocki można było przejechać tu i ówdzie jakimś frezem, wgłębieniem czy czymś w ten deseń by nawiązywało do stylistyki wyspy i wiszącej szafki. Imo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma+

piękna robota. najbardziej ujęła mnie kuchnia z białą wyspą. niezwykle wysmakowane i trafione połączenie minimal+klasyk. z resztą to nie pierwszy twój projekt z takim zabiegiem. poza tym świetna panienka i miski. klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak dla mnie to ładnie "sprzedany" kicz

 

dzięki. to był mój cel. już się bałem że nie uda mi się zrobić nic "dla ludzi" a jednak zostałem doceniony :)

 

Ładne nawet bardzo, świetne kombinacje zraża mnie tylko jakośc samych renderów:)

ale kumam że "czas,czas,czas"

już lepiej nie potrafię. oświetlenie sceny opiera się na ies'ach dobranych wg projektu. niestety skutecznie spowalniają one rendering a 24h na jedno ujęcie 900x900 to i tak stanowczo za długo. przy 8 subdiv na lampę efekt jest niestety wymagający potraktowania noisem.

 

A co na to inwestor? Drogie te meble będą? Zestawienie mi się bardzo podoba. Tylko pytanie czy nie wygląda to jak "sto milionów", a może ma tak wyglądać?

szafki to szafki. moja ingerencja nie powinna podnieść kosztów typowych szafek tego producenta. drogie będą jednak blaty, na oko drugie tyle co szafki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Pinero:

jeżeli jest zaprojektowane zgodnie ze sztuką i w dodatku z nutką smaku,to jest jak najbardziej ok

No własnie troche brakuje mi tej nutki.

 

Ja to widzę tak:

-Render piękny

-światło super

-wzornictwo armatury też niczego sobie

-ładne kadry

-i modna kolorystyka

 

Jednak te rzeczy jedynie ratują tą wystawową kuchnie która jest po prostu brzydka w moim odczuciu.

Zobaczcie tez jak łatwo jest zakomponować kuchnie ze świetnych (wzorniczo / design'ersko) elementów. Rzucic na całość monochromatyczną kolorystykę - i to się zawsze wybroni.

A spróbujcie zakomponować kuchnie z badziewnych uchwytów, najtańszej armatury i brzydkiego drewna ;) ...już cieżko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mało tej architektury wnętrz i pusto sie zrobiło. ekspozycja wygląda przypadkowo. prawdopodobnie równie oryginalna co magazynie.

kuchenny rustykalny klocek ma złe proporcje. Na dole ma potężną bazę a na górze cieniutki blacik, coś z tym jest nie tak. W baroku zrobiliby to lepiej ;)

za to minimalistyczny klocek rządzi, ale to odgrzewany kotlet wiec nie ma co komentować :)

extra laska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt bardzo ciekawy choc percepcyjnie mi nie odpowiada, co nie znaczy ze nie moze sie innym podobac w stu procentach. Kolorystyka wrecz idealna. Chcialbym jeszcze widziec wersje z ciemnoróżową wpadajacą we fiolet tapetą na słupie zamiast tej we wzorki. Trzecia wizka sprawia wrazenie,ze pani domu sporo kalorii by zrzucala kazdego dnia. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności