Skocz do zawartości

Scena 3D: Zapomniany parowóz


Horus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dużo pracy, jak widzę w to włożyłeś... jestem pod wrażeniem... nie dopieszczaj tego jak niektórzy Ci sugerują... to Twój pomysł i Twoja realizacja... co do rendera to cóż... jedni mają zwykłego kompakta, a inni full wypas Canona albo Nikona... wiesz o co mi chodzi... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Krystian "nie dopieszczaj tego jak niektórzy Ci sugerują... to Twój pomysł i Twoja realizacja" - to zdanie jest również sugerowaniem aby coś zrobić z projektem, a tym wypadku czego nie zrobić ;)

 

Radek93 - w Twojej wersji widać przekontrastowanie pikseli pod przednim kołem parowozu i z prawej strony pod nim. Zapewne używałeś pędzla wyostrzającego co nie jest w tym wypadku zbyt dobrym wyjściem następnym razem sugeruje użyć filtru maska wyostrzająca + zapewne jakaś maska warstwy do tego...

 

Horus no dajesz dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się działo :) Świetnie to zaczyna wyglądać! Dużo charakteru nadaje ta "klepana blacha" którą jest zrobione całe poszycie parowozu. Dzięki temu widać, że nie z tej epoki maszyneria :) A na wizce 3d teraz tego nie widać. Są miejsca gdzie pojawiają się zniekształcenia, ale to jeszcze nie to. Widać, że masz zacięcie :) Trzymam kciuki za piękny finisz. Masz już jakiś pomysł jak chcesz zaprezentować model? Fajnie by wyglądała taka ciuchcia w jakimś zamkniętym pomieszczeniu oświetlona sztucznymi światłami. Mogła by się okazać o wiele bardziej "drapieżna" niż taka stojąca sobie na szynach. Jakbyś się pokusił o taką bonusową wesję "studyjną" to by był odlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz opisalem, na potezna scene postapokaliptyczna z tym parowozem mam pomysl, ale to od groma roboty, duzo ludzi w scenie, zburzone miasto w tle a nie mam narazie zadnych doswiadczen z organiką. To zostaje tak jak bylo, nic juz nie zmieniam, pora na urlop :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam jaka prace wlozyles, ale jakos mi nie podchodzi 50 letni parowóz i swierzutenki chrom w lampkach, jakos to dziwnie wyglada...

modelów takich malo wiec popracoj nad ladnym renderkiem.

mozesz jeszcze pogadac z jakims wymiataczem renderów... napewno ktos pomoze

EDIT: jak tak nie umiem ale chcialbym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności