Skocz do zawartości

Scena 3D: Biuro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiec tak nudziło mi sie, i dla odpoczynku zrobiłem sobie taką szybką scenke:) Jest to czyste biuro to którego może sobie wejść jakiś Pan i sie zagospodarować:) wiec nie wypominajcie mi że nie ma tam książek czy komputera ;p meble też sa sciągniete ale nie powiem skąd:D

 

 

a04b6bb257869bc8.jpg

 

c3500be2c9754744.jpg

 

49912296240a1509.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem ludziska o co chodzi ale na moim lcd ładnie to wygląda:D ale jak renderowałem to na innym kompie z normalnym monitorem to strasznie to wyglądało bo było ciemno tak że nic nie było widać. ziarno jest specjalnie dodane w PS'ie, brak szyb w oknach ok nie ma ich lepiej wyglądało by jak by były ale by sie dłużej liczyło. a liść co go widac to macie racje źle to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś - też mam LCD i mówię Ci, że wcale tak ładnie to nie wygląda.

Ziarna się nie czepiam, bo sam uwielbiam ziarno :D

A co do szyb, to niestety nikogo nie obchodzi jak długo by się renderowało, ważny jest tylko końcowy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble też sa sciągniete ale nie powiem skąd:D

no to ja powiem: http://www.balma.com.pl/ seria in o ile mi się dobrze wydaje :) Marcin kiedyś podesłał linka na forum ;)

 

vizka taka sobie. krzesło lewituje (nie ma kółek?), ciemno i monotematycznie. ciasno i w ogóle mi się tam by nie podobało. jak wygląda (lub gdzie jest) system zaciemnienia okien? nie każdy lubi pracować przy jasnym słonecznym świetle?

 

Pozdrawiam

 

[edit]

sa spore błędy GI przy drzwiach i pólkach. imo kompletnie scenka do poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja powiem: http://www.balma.com.pl/ seria in o ile mi się dobrze

[edit]

sa spore błędy GI przy drzwiach i pólkach. imo kompletnie scenka do poprawki.

 

powiedz mi dokłądnie gdzie to widzisz bo ja chyba jakiś ślepy jestem...xD a co do lewitującego krzesła to widać na 2 renderze że tam sa takie małe czarne podstawki których nie widac z daleka. a co do mebli to pamietliwy jesteś tweety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo. Organizacja przestrzeni też dziwna. Jakby nie było źle się pracuje mordą do okna. Albo z boku, albo za plecami się zwykle ustawia. 2 render - krzywa wieża . Ja co prawda nie mam LCD, bo CRT mi służy, ale GI źle po prostu wygląda a fotel lewituje - na 3 renderze widać wyraźnie że to nie kwestia podkładek (chyba że są przezroczyste i z materiału o IOR 1.0). Do poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe czarne podstawki które nie rzucają cienia ? Tomus to sie mija z prawdą bo cien nie styka sie z obiektem na ostatnim renderze.

 

Troche dziwi mnie twoje zachowanie - dałes prace do oceny to nie dziw sie wytykania błędów - to czynia nas lepszymi.

 

Modele zassane co juz obniża poziom, bo bardziej widz skupia sie na kwestiach technicznych i nawet za modele nie mozna pochwalic, a w kwestii tech. leży oświetlenie (zbyt ciemno), połączenia kolorów, no i szum.

 

Ogółnie tego typu prace przy dobrym łączu można stworzyc w 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie wiem czy to magia ale u mnie podstawka rzuca cień:D a co to tego że jest z byt ciemno to nie wiem czy mam jakiś zły monitor ale jak bym dał jaśniej by by były przepalenia u mnie...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pusto...pusto...nie siadaj w biurze tyłem do drzwi, nie siadaj przodem do okna bo nic nie zrobisz, nie stawiaj szafki przed wejsciem bo karzdy bedzie w nią walił jak będzie wchodził...pusto...

 

ndst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś, lepiej zebyś się nie nudził. Koszmarne materiały, modele (nie korzystaj z nich, zrób swoje) no i światło dobija wszystko. Okno na całą ścianę, słońce świeci a w biurze grobowiec. Cieniutko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności