Skocz do zawartości

Postać 3D: Transformer Blinkstreak


Refused

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mialem spora przerwe w maji ale staram sie wpasc w rytm znowu. Mialem ostatnio do zrobienia model samolotu Cessna. Po skonczeniu nie moglem sie powstrzymac i przerobilem go na transformera. Zalaczam filmik do przebiegu transformacji.

 

th_transformersuper.jpg

 

W sumie nie jestem sbyt dobry w teksturowaniu i wole taki bardziej hmm.. kreskowkowy wyglad ? W kazdym razie przebig transformacji i wyglad robota to moj pomysl :) chcialbym sie dowiedziec co o tym sadzicie i dostaj jakas konstruktywna krytyke :)

 

P.S. nie jestem do konca zdecydowany co do wygladu rak dlatego sa takie jakie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakosc filmiku jest normalnie taka jak obrazek zalaczony tam na dole ale photobucket poprostu na swoje konwertuje i strasznie traci jakosc.

 

Jesli macie jakie sugestje gdzie moge zamiescic filmik to bylbym wdzieczny.

 

Co do transformacji rzeczywiscie jest szybka :) wzorowalem sie na przerywnikach z seriali ktore trwaly bardzo szybko i mialy na celu bardzo szybka prezentacje postaci :)

Takie bziuuummm + imie na dole i koniec.

 

Zalanczam takze wolniejsza wersje

 

th_slower.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pominę na chwilę szybkość, jak wszystko będziesz miał cacy, to wyrenderujesz wolniej.

 

Nie wspominając też o geometrii, popraw trochę texturki, walnij jakiś motion blur i daj jakieś tło (do próbnych renderków nawet 2d + plane Matte/shadow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlubalem troche przy tej postaci. dodalem troche szczegulow itp.

Te kawalki ogona przy bokach beda sluzyly jak swojego rodzaju kabury na bron(na obrazku ma je w kaburach oraz kopie w doloniach)

 

Obawiam sie tylko ze przez dodawanie tych bajerow postac nie stracila takiej swojej prostoty... czy nie przekroczylem pewnej lini.

 

Jeszcze sporo zamierzam poprawic i dodac troche masy do czesci samolotu w planatch tez ukryty mieczyk i tarcza :P

 

Puki co oto jak wyglada teraz model:

 

blinkbig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly transformers to pomysl z kiczowatej bajki ... ale nie o to chodzi ... calkiem fajnie sobie poradziles z rozlozeniem elementow ... i wyanimowaniem tego ...

 

pracuj nad tym a moze wyjsc calkiem fajny "very" short movie ;]

 

PS. mieczyk i tarcze tez bym sobie odpuscil ;]

 

PS2. przypomnial mi sie pomysl ktory ktos tu kiedys rozwazal na forum ... stol ... ketchup ... i majonez ... transformuja sie w roboty i walcza ze soba :> to by bylo cos ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje :)

 

Z tarcza to raczej chodzilo mi o takie jakby pole silowe ktore by sie wytworzylo z talerza ktory tworzyl by sie ze smigla i zjezdzal na reke. Cos typu taka osobista oslona :)

 

machnolem takie dwa rendery koncepcyjne ale jeszcze nie wiem czy wprowadze ten pomysl w zycie:

 

bum2.jpg

 

bum.jpg

 

Podlubie jeszcze przy robociku ze 2 dni i zabiore sie do animacji bo glowie na tym sie chcialem skoncentrowac. Z wiekszych zmian jszcze chyba przerobie klatke piersowa bo jest zbyt zbita wedlug mnie.

 

Postaram sie na bierzaco podsylac postepy :) krytyka mile widziana na kazdym kroku.

 

A co do tego pomyslu z ketchapem :) kiedy skoncze, hetnie sie zabiore za cos w tym stylu. Robienie takich transformacji i projektowanie wygladu sprawia mi spora przyjemnosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności