Skocz do zawartości

Pojazd 3D: DEEP - concept car


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Z powodu matury ostatnio nic nie robiłem w 3D. Mam teraz długie wakacje i chciałem zrobić moje ukochane Porsche, ale potrzebowałem czegoś na rozgrzewkę. Tak więc powstał concept car. Nie było to jako poważne wyzwanie więc jak przystało na mnie było czysto spontaniczne :P żadnych map, szkiców czy inspiracji. Co prawda z przez to przód i tył były po 2 razy przemodelowywane co je trochę pokrzywiło :P ale starałem się żeby nie było tak krzywo. Co do conceptu to troszkę mi śmierdzi różnymi samochodzikami bo nie chciałem żeby cokolwiek przypominał i mi sie nie udało. A jak Wam się podoba? Oceniajcie...

 

Pozdrawiam :)

 

rc_01.jpg

rc_02.jpg

rc_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jako concept zbytnio nawiązuje do innych marek (gdyby nawiązywał chociaż do jednej to jeszcze ok, ale takie pomieszane strasznie dezorientuje). Ale jesteś na dobrej drodze, podobnie jak Sansowi odrazu skojażył mi się Astonmartin, poźniej BMW. Zabierz się za kolejny koniecznie, tym razem z nawiązaniem do jednej marki lub całkiem innowacyjnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dezajnu to nic nie powiem...bo już powiedziane zostało. Model chyba krzywy w niektórych miejscach - refleksy to dają do zrozumienia.

Rendery przyjemne, w drugim na refleksach posypało się AA i z lewej strony auto zrobiło się nieczytelne. Całość okej ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie trochę za bardzo przypomina inne samochody jak na concept, ale propozycje np. Marcina zachęciły mnie do następnego concepta jeszcze chyba przed porsche :P. Może niedługo pojawi się wątek w WIP i będziecie mnie pilnować żeby przez przypadek coś nie za bardzo nawiązuje do innych marek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikając w to co miksowałeś na ten samochód i czy faktycznie, miejscami ciut plastelinowo to wyszło. Nie zawsze przemyśle rozwiązania, świateł raczej nie chowa się przed innymi użytkownikami ruchu a u ciebie są dość głęboko zatem musiały by wykwitnąć nowe dodatkowe na boku aby spełniło to normy. Mnie podoba się jedynie tył, fajny jest tez sposób prezentacji klimat i kadrowanie. Choć same rendery trzeba by dopracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności