Skocz do zawartości

Evermotion- Archshaders


matti7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

ostatnio zwiedzałem sobie stronę Evermotion i natknąłem się na coś co nazywa się Archshaders wygląda to za****ście. Zamierzam sobie to kupić.

Tylko nie wiem dokładnie jak się z tego korzysta. Sporo to kosztuje i nie chciał bym wydać pieniędzy na marne, więc proszą was o pomoc. Które według was są lepsze Archshaders vol. 1 czy vol.2 i czy wogóle opłaca się to kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich,

 

ostatnio zwiedzałem sobie stronę Evermotion i natknąłem się na coś co nazywa się Archshaders wygląda to za****ście. Zamierzam sobie to kupić.

Tylko nie wiem dokładnie jak się z tego korzysta. Sporo to kosztuje i nie chciał bym wydać pieniędzy na marne, więc proszą was o pomoc. Które według was są lepsze Archshaders vol. 1 czy vol.2 i czy wogóle opłaca się to kupić.

 

 

Czy są warte kupienia.. Osobiście polecam dysponuje vol. 1 i obecnie się przymierzam do vol 2. zaoszczędzają sporo czasu podczas pracy, zresztą jak ich pozostałe produkty tak samo..Co do ceny to powiem tak.. Poczekaj do września wtedy ponarzekasz.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry te dema mają ograniczenie czasowe czy po prostu mają mniej materiałów?

Wczytujesz je poprzez otworzenie edytora materiałów, kliknięcie na te standardowe, tam po lewej stronie będziesz miał kilka opcji, m.in. open. Wciskasz to i zaznaczasz tą bibliotekę materiałów, którą chcesz wczytać.

Pozdrawiam

 

Sorr po kliknięciu na standard musisz jeszcze kliknąć mtl library i tam open. Pojawi Ci się okienko, gdzie musisz wybrać lokalizację materiałów. Jeśli do brze pamiętam, to będzie ona w ArchMaterials czy jakoś tak w folderze z domyślnymi materiałami maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry te dema mają ograniczenie czasowe czy po prostu mają mniej materiałów?

Wczytujesz je poprzez otworzenie edytora materiałów, kliknięcie na te standardowe, tam po lewej stronie będziesz miał kilka opcji, m.in. open. Wciskasz to i zaznaczasz tą bibliotekę materiałów, którą chcesz wczytać.

Pozdrawiam

 

Co do ograniczeni to po prostu jest mniej materiałów w każdym razie nie zauważyłem żadnych ograniczeń czasowych. Co do ścieżki którą mi podałeś to po kliknięciu w standard nie widzę opcji open, wyświetla mi się tylko lista "Material/Map Browser" na której nie ma shaderów które wgrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli korzystam z mentala to jest sens kupować archshaders? chodzi mi przede wszystkim o to, czy wszelkie tesktury, bumpy, itp. są osobno na płycie jako pliki graficzne.

 

Niedługo wyjdzie vol. 3 i 4 ... które będą bliźniacze do 1 oraz 2 i będą przygotowane pod Mental Raya 3.5.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ograniczeni to po prostu jest mniej materiałów w każdym razie nie zauważyłem żadnych ograniczeń czasowych. Co do ścieżki którą mi podałeś to po kliknięciu w standard nie widzę opcji open, wyświetla mi się tylko lista "Material/Map Browser" na której nie ma shaderów które wgrałem.

 

Niedługo wyjdzie vol. 3 i 4 ... które będą bliźniacze do 1 oraz 2 i będą przygotowane pod Mental Raya 3.5.

 

Pozdrawiam

 

w sumie na pytanie nie odpowiedziales :] tez jestem tego ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindusku: Są to zwykłe biblioteki materiałów. Bez żadnych udziwnień. Wystarczy znać podstawy żeby sobie z nimi poradzić. Więc nie wiem dlaczego Ty miałbyś mieć z Tym problem :) ...

 

Ogólnie po zainstalowaniu wystarczy wskazać ścieżkę do tekstur (Customize -> Configure Paths)...

A biblioteki... w momencie wyboru materiału zaznaczamy z lewek strony browse from: mtl library ... i następnie na dole klikamy open i podajemy ścieżkę do biblioteki. (matlibs/archshaders).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności