Skocz do zawartości

Wizualka do oceny + gorąca Viola


linus11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie się te wizualki podobają... Na pierwszej boli mnie jedynie horyzont w połowie kadru... mnie zawsze w kompozycji pracy uczyli by nie dawać takiego horyzontu bo jest ekstremalnie nudno... Tak poza tym to nie mogę więcej powiedzieć bo własnie jestem na etapie dłubania pierwszej wizualizacji w życiu :]

Co do przepraszania za architekturę.... tratata ;) Sporo zalezy jednak od prowadzących :) Tu się pojawia bowiem bardzo ważna kwestia egzystencjalna :) Czy robić tak jak oni chcą (a wiadomo prowadzący nie zawsze szaleją wyobrazanią i innymi darami :] ) czy też robić po swojemu tak jak serce czuje, a koledzy doradzą (bo komuś projekt trzeba pokazać ;) ).... Ja ostatnio już się nieźle zeźliłem na swoich prowadzących i konsultuje z nimi w zasadzie tylko lokacje WC na piętrach, rozkład pomieszczeń i jakieś detale z prawa budowlanego... uwagi odnośnie formy, mocno cedzę, może minimalnie zamocno... ale patrząc na moje koleżanki jak co zajecia poprawiają skosy dachow, wywalają okna a pootem wstawiają je na nowo w te same miejsca- bo tak chcą prowadzący powiedziałem sobie.... z zaległym żelbetem na semestrze to nie na moje nerwy tak się użerać o każde g.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak na uczelnie to nie ma co sie trudzic bardziej..jesli juz to tylko dla wlasnej przyjemnosci :) moim zdaniem fajnie zrobione.. tymabrdziej ze budynek jest nowoczesny i tak naprawde wiecej sie z niego nie wyciagnie :) aha - daj ta zywsza wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności