Skocz do zawartości

Liga światowa siatkówki 2007


Dawcio_m

Rekomendowane odpowiedzi

A więc nasi siatkarze kolejny raz pokazali klase:)(byly małe wpadki, ale ogólnie grają bardzo dobrze) Mają pewny awans więc mogą grac na luzie, ale jak oceniacie ich szanse po wyjściu z grupy? Czy ktoś się tym interesuje? Bo ja śledze każde mecze i przynajmniej w siatkówce czuje się dumny, że jestem Polakiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jade na finał/półfinał do spodka :). Sam trenowałem przez 10 lat ,skończyłem w wieku 18 niestety a i tradycje rodzinne mam, matka, ciotki, kuzyni,kuzynki, wszyscy siatkówka :).

Co do szans to ja bym się obawiał Brazylii i Kuby, mimo że Kuba przegrała z Serbią to raczej pojedynczy przypadek. Stawiam realnie na drugie lub trzecie miejsce w finale, choć marzy mi się pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam chęci jechać na finał bo w koncu nie mieszkam aż tak daleko od Katowic, ja też gram siatke teraz jakoś nałogowo praktycznie co drugi dzień, jak są ludzie do gry i czas to ciągle gramy:) hehe mama też w siatkówke to fajnie:) z nami mój tata też dość często gra:) fajnie by było finał Polska Brazylia, i żeby Polska teraz wygrala uuu to by był mecz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch nieźle by było tak zrobić turniej plażówki:) jakby było więce chętnych:)

 

może zebrać kilku dobrych i wyjechać na jakiś oficjalny turniej ogólnopolski i promować max3d.pl :p . Swoją drogą to jak tu można się nudzić? ;) No i nie wspomne o tym że nie musze się martwić o nóż w plecach jak to bywa na meczach piłki nożnej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze na rowarze, gram w tenisa, chodze na siłownie, gram w koszykówke (...)

jak mozna grac w kosza ?!?! ;] najbezsensowniejszy sport ze wszystkich jakie znam:P

 

Nozna, reczna i siata - moje ulubione sporty w takiej wlasnie kolejnosci;

Polska bardzo pieknie gra w siate, ale nie rozumiem tylko co tam Swiderski ciagle robi...zawsze wszystko chrzani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud zgadzam się z Tobą;)

Tomuś w siatkówce nie wystarczy skakanie uwierz trzeba dużo techniki i wprawy żeby nauczyć się odbierać atakować, serwowac z wyskoku, wystawiać itd a w koszu wystarczy dobry wyskok, i kazdy za 2 punkty trafi, no ewentualnie za 3 moga być problemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chude patyki co tylko skakać potrafią
Znajdź jeszcze jednego co tak mysli i sprobojcie zagrac krótką z obejściem albo najzwyklejszy atak z 2 lini.

Jak bedziecie mieli jakies 90% skutecznosci to dajcie znac ;]

 

BTW

 

 

Taaaa, wcale nie ma emocjii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... chude patyki co tylko skakać potrafią:)

 

Ale za to jak skakać! Mój rekordowy zasięg kiedy jeszcze trenowałem to 335cm w ataku :), że się pochwale, a topowi wyjadacze nawet 370 łapią więc trochę z szacunkiem prosze :)

 

A ja jade na Polska-Bułgaria do Spodka :P

 

Ktos sie wybiera?

 

dopiero na finał ;)

 

no bezprzesady, szachy sa ekscytujace, chyba nigdy w szachy nie grales, napewno sa ciekawsze od siatkowki i koszykowki

 

 

szachy ciekawsze? kewstia gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jade na Polska-Bułgaria do Spodka :P
też chętnie bym jechał a jak tam z biletami jakie ceny?

Ale za to jak skakać! Mój rekordowy zasięg kiedy jeszcze trenowałem to 335cm w ataku ,
nieźle ja mam teraz około 3 20 ostatnio sobie z kumplem mierzyliśmy:)

 

Ale mecz z Bułgarami to bedzie piekło, oni jescze ani jednego SETA nie przegrali lol będzie sie działo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chętnie bym jechał a jak tam z biletami jakie ceny?

 

Hmm, no coż - ciężko, ja tam dostalem od kumpeli za friko :)

 

Zobacz Allegro - Wszystkie aukcje prywatne - Chcialem kupic jeden za 130 zl i wyslalem mejla o dopuszczenie do aukcji i taka odpowiedz dostalem

 

posiadam te trzy bilety o nominale 130 zł i sprzedaję je po 260 zł + koszty wysyłki za sztukę - jesli jestes nadal zainteresowany to daj znac wtedy również umożliwię ci mozliwośc licytacji w aukcji

 

Okej, podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wygrane :) Nice

 

Bylem w Spodku 30.06.

 

To jest cos NIESAMOWITEGO! Warto tam byc przynajmniej na 1 meczu, bo kolejna taka okazja na pewno szybko nie przyjdzie. Ja juz kupilem bilet na 11.07 ;) (13 niestety wyjezdzam) Polska vs "Dzika Karta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska jest na niesamowitej fali :) !

 

Więc to będzie tak. Polska na pierwszym miejscu w grupie zagra z drugim zespołem z tamtej grupy czyli z Rosją, i później mecze o finał z Brazylią! Sory że wypaplałem :),no ale z drugiej strony to jest jasne jak słońce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fenomenalne otwarcie finałów ligi światowej ! Żałuje, że dziś mnie nie było w spodku, takich dwóch meczy podrząd to już dawno nie było! Może pojade w piątek, mam nadzieje :)

 

A ja byłem :P Nice!

 

Od 10 pkt w Tajbreku już była fiesta na całego :D

 

Polska, biało-czerwoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności