Skocz do zawartości

Fotografia: moja norka [update]


kamilsien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wtedy tracę na wysokości ;) generalnie jednak zamysł był, aby wszystko mieściło sie w oknie 800x500. az takim specem od flash'a nie jestem, żeby zrobić stronę bardziej... 'ruchliwą' z np zjeżdżającymi ramkami.

 

na razie skarżycie sie jako pierwsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to zdjęcie ma jeszcze inne zboczone ukryte przekazy?;P

Świetnie sobie tutaj radzisz, podoba mi się;) Z ostatnich szczególnie 53. i sklepienie 51.

Pozdrawiam

 

EDIT: Przejrzałem Twoje portfolio i ta moja wypowiedź, że sobie świetnie tutaj radzisz była zwyczajnie... lamerska;D Bardzo pięknie, gratuluję spojrzenia i warsztatu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pierdząco słodko i słitaśnie. osiągnęłam chyba szczyt słodkości. gorzej być nie może.

tak więc dziś rano, odprowadzając Jedynego do pracy, miałam przyjemność podziwiać takie głuptaki.

kolejka do odstrzelenia mnie może się zacząć.

 

55.

 

p1170237xb2.jpg

 

 

56. poranne grzebanie w tyłkach.

 

p1170274pz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torm - odpowiednia wartość przysłony. szkoda ze nie miałam filtra gwiazdkowego ze studia wtedy byłby czad...

 

kurcze, normalnie sprzedam te fote onetowi, czy innemu wp, jako kartkę walentynkowa i będzie na piwo xD (czyli można upaść jeszcze niżej)

 

a tak serio, to przez te głuptaki mówić nie mogę i lezę zaszalikowana, a jutro Warszawa... :/

 

mrkrzysiek, to w ramach odreagowania, nie lubię słodkich fot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej... no to kamis jest szczęśliwym posiadaczem d80 ^^ i prócz kaca (thx purple) udało sie przywieść parę fot. prawie-jak-fajnych.

 

57.

 

p1170337bwak6.jpg

 

58.

 

p1170340bwnl7.jpg

 

 

59. typowe az do bolu...

 

p1170412vvox9.jpg

 

60.

 

p1170415hf0.jpg

 

 

61.

 

customname001rm6.jpg

 

 

idę dalej wypluwać płuca do łózka... ech. potem może jeszcze coś obrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnie jest na wypasie kolorystycznie, kadrowo i połączeniowo, chociaż brakuje jakiegoś płynnego przejścia między pierwszym planem a drugim.

Ale nie wiem, czy takie jest potrzebne, ale chyba byłoby fajniej. Ale nei wiem czy to możliwe takie coś zrobić.

Jest ekstra.

 

A na przed przedostatnim jest super odbicie w wodzie, skupiałaś się gdzieś na nim tylko?

Ekstra ten niebieski most! Ale się podjarałam nim. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz będzie artystycznie ;) w końcu udało mi sie być w TV i zrobić parę niezłych fot jednego dnia, mimo, iż na gorze ktoś mnie nie lubi (rozwalili mi podwórko do zdjęć, a w knajpie, gdzie miały być foty rozpoczął sie remont...).

 

no, ale oto drugie, poważne podejście do portretu.

 

62.

 

customname007malebw8.jpg

 

 

63.

 

customname009malevw2.jpg

 

 

64.

 

customname012maletp6.jpg

 

 

65.

 

customname014maleht6.jpg

 

 

66. usuniete :D

 

 

 

 

67.

 

customname038malebj1.jpg

 

 

 

 

generalnie jeszcze trochę tego będzie... ale płuca mi już wysiadają, piwo sie kończy, soundtrack milion dolar hotel sie znudził = idę kimać, o.

 

a i jeszcze backstage

http://kamilazarembska.cba.pl/portfolio/backstage/index.html

 

generalnie, to jest mój backstage dla Jedynego (ten Pan w glanach a la klown), on gdzieś zapodział mój.

a rytualne niszczenie parasola było wczoraj w tvn 24 ;)

 

ogólnie wesoło było. włącznie z tekstami do modelki w stylu: 'rozbierz sie i do buzi'...

 

ps. modelka-smok wawelski (purple? nie wypaliłam ANI jednego podczas sesji ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa twarz, światło co prawda ambientowe ale całkiem nieźle pisuje się tutaj w BW. ale ten fajek... porażka. niszczy kobietę i to nie dlatego, że kobiety źle wyglądają z papierosami. nie. niszczy sposób w jaki została sfotografowana z tym papierosem. gruby ciężki papieros zwisający z warg jest dobrym motywem dla faceta albo dla podkreślenia brzydoty, zniszczenia. jeśli focić kobiety z papierosami to wetknij im cienkiego Vogue w rękę a nie jakiegoś ordynarnego LMa :)

 

z tych wszystkich fotek jedynie pierwsza i ostatnia są dobre. na pierwszym modelka szuka czegoś, jest czymś pochłonięta i bardzo naturalnie wygląda. na ostatnim wyszło to dość plastycznie - oczekiwanie, może na ukochanego a może na partnera szpiega?

 

63 i 66 to porażka - kojarzy mi się z buntownicą która woli nocować na Dworcu niż w domu

64 i 65 za nisko - linia szczęki rysuje się bardzo wyraźnie co w połączeniu z kwadratem twarzy nie wygląda nazbyt dobrze.

67: wszystko fajne ale ten fajek...

 

 

modelka i zdjęcia super... ale szkoda, że nie do końca przemyślane ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łiii, w końcu jakieś uwagi, to lubię ;)

 

primo, to marlboro. generalnie obie z modelka nie traktujemy jako papierosy, coś co nazywa sie vouge czy inne slimy. to dopiero porażka.

i osobiście uważam, ze z wielkością papierosa trochę przesadzasz. imo, podejście do estetyki, jak z zakładu foto w małym miasteczku.

 

63 i 66 - właśnie takie miały byc, z ze tak to ujmę 'pazurem' przy minimalnych środkach. generalnie, kobiety nie sa słodkie i przytulasne, właśnie na odwrót.

 

co do modelki, to fakt, udało mi sie trafić na skarb. i dodam jeszcze od siebie, ze raczej sesja była przemyślana. wyszło sporo błędów, owszem. ale np żabia perspektywa była dokładnie zaplanowana, tak samo jak papieros.

 

dawać więcej uwag ]:> com on, ja sie muszę czegoś nauczyć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, w koncu ktos zauwazyl. brawo piksar :) wiem, ze nie ostra, ale wychodze z zalozenie, iz na maxa leci zazwyczaj wiekszosc fot, ktorych nie publikuje nigdzie indziej, tj. na digu, domowej i nikonie.

 

ale kurcze - jest dobrze. razem z Jedynym bulwersujemy. nie wazne, ze mowia zle, wazne, ze mowia ;)

 

choc przyznam, ze wiekszosc odpowiedzi na foty przerodzilo sie w agitke antynikotynowa. dodatkowo o zabarwieniu szowinistycznym. no, ale kazdy ma inne poczucie estetyki. osobiscie wole lamac stereotypy, niz im holdowac.

 

z mojej storny - palenie rzucilam (zeby bylo smieszniej, dla Jedynego), obydwoje wyrzucamy rodzicow na balkon... ale kurcze, mnie jakos kobieta z papierosem nie gorszy.

 

serio, mam wrazenie, iz mnie ominela jakas bardzo glosnia akcja antynikotynowa :D

 

a przedluzonego peta wrzuce pozniej. dopiero odratowalam system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo, podejście do estetyki, jak z zakładu foto w małym miasteczku.

 

jest jest jest jest jest!:D:D

 

----

bardzo ostentacyjnie lanserska seria:)

to z domu jest fajne. a z nadworu 66 to kosa. reszta kryzys;)

 

z kolorem muszą być fajne. kolory są ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j#$^c kolor :P

 

 

68. ostatnie, już nie mecze seria 'palenie szlugów podczas przerwy w szkolnym sraczu' :D

 

customname011malepi7.jpg

 

 

 

ale osobiście jestem zadowolona. ubaw był. zbulwersowaliśmy parę osób. nauczka na przyszłość, aby pilnować końcówki papierosa (jakoś z gorączką i zapaleniem płuc w ogole o tym nie myślałam), jest.

 

no i jak tak dalej pójdzie, to koleżanka rzuci palenie i Jej na zdrowie :D.

 

poza tym, chyba nie jest AZ TAK tragicznie, biorąc pod uwagę, ze to początki. nie każdy od razu pracuje dla vogue ;)

 

a swoja droga, zadziwiające, ze każdej osobie podoba sie inne zdjęcie i albo broni albo tępi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilsien wydłużałaś tego papierosa na 68? :P

 

Napisał colgatte:

Może połóż się już spać, weź antybiotyki i nie bredź!

Dokładnie

 

Większość zdjęć mi się podoba. Oby tak dalej. Rozwijasz się i to widać. A zdjęcie nr 2 na powitanie mnie rozwaliło. Fajne też fotki z cmentarza. Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne udane foty

 

Sześćsetny post na tym naszym kochaniutkim forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 68 nie. na reszcie o dorobione ;) bo owszem, jak jeszcze raz przejrzałam to i owo, to doszlam do wniosku, ze za krotki.

 

Cytat:

j#$^c kolor :P

Może połóż się już spać, weź antybiotyki i nie bredź! :eek:

eee... ale ja nie lubię koloru :P

i uwierz mi colgatte, ze naprawdę chciałabym zasnąć, a antybiotyków nie biorę z zasady (wspomagacz typu gripex i jechane, obecny stan apteczki - nic prócz kołdry, a ze przespałam dwa dni, to nici z dzisiejszej nocy, a jutro sesja).

i gorączki tez nie mam... już :P gdybym miała, to nie byłoby tam krzaczków :D

 

juz nic napisac nie mozna... niech bedzie - nie lubię koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie pdobaja ;) dlatego sa w backstag'u. logiczne.

 

generalnie, pochwalily mnie za te foty osoby, na ktorych opinii mi zalezalo. to sie liczy. jak juz mowilam - jestem zadowolona. to byl pierwszy raz. nastepny bedzie jeszcze lepszy,o.

 

a papieros - coz. przesadzacie. imo, to jest niezdorwe. skupcie sie na fotach, kadrowaniu, modelce... podejrzewam, ze Mia z PF, majac odpalonego peta, w ogole wiekszosci meskiej publiki nie przeszkadzala. uczepiliscie sie najmniej waznego szczegolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty boisz sie krytyki.

 

kazdy odbiera jak uwaza, po to jest fotografia

i nie bron w kolko kiepa jakby to byl conajmniej zamiar artysty

 

chcesz dostosuj sie

chcesz lam zasady

 

ale na litosc boska nie bron tego kiepa tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie zgodze sie z pierwszym zdaniem. na logike biorac, gdybym sie jej bala, to po prostu byscie tych fot nie zobaczyli... skad to wyrzasnales?

 

a peta bronie, bo zamysl byl (moze nie artysty), ale przed sesja dokupilismy paczke. chyba mozna nazwac to 'zamyslem', a to ze nie dopilnowalam koncowki, juz wiem. wiele osob mi to wypomnialo, i to jest chyba jedyna nauka, jaka wynioslam z krytyki, ktorej tak sie boje...

 

a swoja droga, bronienie wynika bardziej z irytacji. bo wybacz, jest irytujace, gdy chcesz konkretow o zdjeciach, a jedyne, co dostajesz, to taksty, ze papierosy sa ble, fe i nie pasuja do delikatnej modelki, bo g*$&) prawda. gdyby na tym mi zalezalo, wrzucilabym to na forum antynikotynowe :D

 

i jak uwaszasz, ze sie czegokolwiek boje, to najpierw mi to pokaz :P bo tak, to sie mijamy z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety, jestem spokojna, jak wagon mnichow tybetanskich :P ciezko mnie wytracic z rownowagi.

 

tylko po tygodniu sluchania, ze papieros nie pasuje (bo tak, bo uroda, bo to fe) czlowiek sie irytuje (acz wciaz jest spokojny). zalezy mi na konkretnej krytyce zdjec, a taka zaprezentowal moze ulamek wypowiadajacych sie na temat (Ty sie akurat wliczasz i chwala Ci za to, bo twoja wypowiedz byla rzeczowa, mimo, iz pet Ci sie nie podobal, spojrzales jeszcze za niego). o to chodzi. chce wiedziec, jakie bledy popelniam, wiec zalezy mi na krytyce, ale wlasnie tej rozsadnej i konkretnej. tyle z mojej storny.

i koniec tamatu peta.

cos nowego, znaczy tylko czesc.

 

69. kolega saksofonista odwiedzil nas w studio :)

 

michqr7.jpg

 

 

62. i poranne odprowadzanie Jedynego do pracy.

 

 

customname0011bwfn9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, moze zamieszcze :P ciezko zrobic cos z saxem, co nie jest wlasnie takie. probowalismy, ale studio okazalo sie za male. wciaz czekam na impreze w klubie jazzowym, wtedy pewnie bedzie ciekawiej ;) dymki i takie tam :D (w studio palic nie wolno :/)

 

swoja droga, zlapalam dola :P Jedyny zdobyl d200 z gripem i stalkami... dla czystego egozimu puszczalam serie, ba biegalismy po studio i strzelalismy 'seriami' do siebie. nastepnego dnia odpalilam d80 i... brzmi smiesznie -_-'

ale wciaz tlumacze sobie ze d200 mydli i jest pradozerny i fe :P (caly grip na 2h...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

71. to jest istockphoto :P

 

mich3zl9.jpg

 

 

72. zabawy z kontrami

 

customname0091maleeo9.jpg

 

73.

 

customname008malehd4.jpg

 

 

 

jeszcze sa z wiolonczelistka, bo to muzyczna paraka, ale te i ichnie milosne odpuszcze ;) takiej slodyczy nawet ja nie wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, wiesz, ciemne czy nie, to juz kwestia monitora. jutro sie okaze, bo ida do druku, wiec powiem, czy za ciemne, bo sie wkurze, jak beda nie takie, jak byc powinny.

tak to juz jest jak sie balansuja na granicy czerni.

imo, na tym tle i tak sa za jasne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudzilem sie dzisiaj o 11:30 wiec mialem takie dosc zaspane spojzenie. teraz wydaja mi się dobre :) i wlasnie zauwazylem ze na twarzy modela nie maluje sie zadna ekspresja? czyzby pozowanie pod publiczke? :D :P

 

EDIT:

 

DO POSTU PONIŻEJ

 

i to zdjęcie jest fajne :) chociaż trochę za ciemne.

 

a twarz widzę na wszystkich, od 71 w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a widzisz twarz? to nie dobrze xD znaczy masz za jasno, albo ja za ciemno.

 

powiem Ci, ze z ekspresja mielismy problem :P znaczy generalnie Michal jest saksofonista z krwi i kosci, nikt mu na sile nie wcisnal instrumentu w dlonie. generalnie - kazalam mu grac, ustawilam z Jedynym lampy i, szczerze powiedziawszy, czekalam na momenty mnie interesujace.

 

podobny problem mielismy z wiolonczelistka - zero ekspresji. ale wlasnie oni tak graja. w sensie, malo kto nie skupia sie na grze. to nie jest film, teledysk itd.

tam pojawiaja wlasnie pozowane 'ekspresje'.

sproboj wsadzic sobie cos metalowego w buzie, kontrolowac palce i sie usmiechac czy okazywac inne emocje. ciezko.

a wszelakie sciskanie oczu, nadymanie sie... wyglada smiesznie, jak sie nie jest starym murzynem zniszczonym przez alkohol, papierosy i choroby weneryczne ;)

 

tu masz ekspresje, ale to backstage.

 

mich4malelc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to udalo mi sie dostac do cukrowni po raz drugi, na male waksy z kolezanka. bardziej w celu zwiedzania, zwlaszcza tych miejsc, gdzie wchodzic nam nie bylo wolno (lub gdzie jeszcze nie dotarlam, ale z tego zostal mi tylko permanentnie zamkniety magazyn) :D

to powinno stac sie sportem ekstremalnym. zwlaszcza bieganie po 'rurach' produkcyjnych, sporo nad ziemia, po zardzewialej blaszce :P

 

74.

 

customname008ez0.jpg

 

 

75.

 

customname005bo1.jpg

 

 

76.

 

customname009kk9.jpg

 

 

77.

 

customname016xn4.jpg

 

 

78.

 

customname006gc6.jpg

 

 

i dwa bonusy.

 

79. maly widok na teren cukrowni z 'rury'

 

panozb4.jpg

 

 

80. i jakies zalegle z waksow w Sopocie.

 

customname001malevb5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności