Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Chevy Impala 1964


Bombel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Nie ma to jak cos ladnego i klasycznego, a jak dobrze przerobiny to normalnie rewelacja :) Jak na razie bardzo ladnie idzie. bede sie przygladal. Czy beda jakies fajne vinyle jakies ladne malowanie, czy jednolity kolor?? Dolaczam sie do pytania Swinger76 - czy bedzie jakas animka??

 

Powodzenia w dalszej pracy.

 

Pozdrawiam

 

xaoo

 

P.S.

 

Mozna prosic i siatke?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziales sie za piekne auto :] Robilem toto ale jakos skonczyl mi sie zapal na robienie srodka i sie mi nie skonczylo modelu ;) Ja powybrzydzam troszeczke ;)

Grill ma wogole inny ksztalt, to samo ze zderzakiem, obrecze na swiatlach powinny byc bardziej wysuniete do przodu,wglewbienie na grillu (na swiatla) za mocna wciagniete do srodka, przejscie pomiedzy maska i grillem(to zalamanie) minimalnie zbyt ostre to samo z tymi 'lotkami' po bokach zbyt ostre sa i za duze zalamanie ma (chodzi o ten dolek po boku pod tymi lotkam za gleboki) znowu to wglebienie juz zupelnie na boku jest za male i za ostre przejscie w srodku. Obwodka z tylu (ta dookola swiatel przez caly pas tylny) powinna miec na srodku wglebienie. tylne swiatla powinny miec tkie "skrzydelka " po bokach od jednej obdreczy (mniejszej) do drugiej wieksej. Tylny zderzak tez ma malo wspolnego z oryginalem. Huh to by bylo narazie tyle ;)ladnie wymodelowane, ale troszke nie przypomina miejscami impali ;) Mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi poprzegladaj troszke fotek a napewno zrozumiesz :] Powodzenia zycze bo to na[prawde piekne autko i jak mniemam masz tylko print z boku i gory, wiec modelowanie przodu i tylu robi sie troszeczke trudniejsze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swinger76 dzieki:) animki to raczej na pewno nie bedzie :d bo w modo poki co to nie ma mozliwości animacji wogóle ,ale jak wyjdzie najnowsza wersja to coś sie pomysli:D

Yaro16 ..:: 3D XTREME ::.. dzieki,postaram sie nie zawieśc ;)

BigBen to włacz sobie na jutubie "only if you want it" :P tam masz izich dwóch i lowriderów więcej ;D bo u mnie to organiki nie uswiadczysz poki co :P

xaoo mam zamiar zrobić czarny+ srebrne dodatki :) a siatka niebawem

Bubu wielkie dzięki za to że chciało Ci sie tyle pisać i wogole wypatrywać te wszystkie bugi :) Oczywiscie postaram sie poprawić,popatrze na fotki. Pewna trudnośc sprawia to że jest jeszcze Impala SS i tam pewne rzeczy się róznią a mam tak mało referencji ze robie z fotek obydwu modeli. Aha i apropopo printów :D to jakbym mial przód i bok to bylbym w 7 niebie, ja to z fotek wszystko jade:D ale jesli też ten samochodzik modelowaleś to może masz jakiś pr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No ladnie ladnie widze,ze sie powaznie zabrales za robote. Zastanawia mnie dol janapy, a dokladniej prawy naroznnik, czy nie masz tam za bardzo ostrej krawedzi?? Jak dla mnie to miejsce powinno byc bardziej okragle. Ale reszta OK.

 

Pozdrawiam

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu-strzał w 10 :P chyba dwa razy więcej czasu poświęciłem na poprawach żeby pozbyć sie tego odczucia twardości niż na modelowanie:P ale jak dalej jest twardo to już sam nie wiem:d może jak zrobie materiały to sie troche zmiękczy :)

A tak poza tym to zrobiłek szypke:P

impala64-szypka.jpg.xs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki! Super fajnie widziec,ze prace trwaja ale jak tak patrze na ten ostatni screen to mam wrazenie, ze auto jest jakies plaskie i w ogole wyglada jak resorak. Czy to tak ma byc na pewno??

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności