Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Sony Ericsson - mini WIP


mirach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Jako ze robic rzeczy ktorch musze mi się strasznie nie chce (studia) to żeby nie zapomnieć jak to jest być grafikiem zrobiłem sobie komórke.

Ale, jako że jednak coś robic musze, to nie moge spędzic za duzo czasu na testowaniu swiatła i materiałów.

I od tego jesteście wy (mam nadzieje :D ), powiedzcie mi prosze co tu nie gra i co można poprawić (a jeszcze lepiej - powiedzcie jak :) )

 

Poniżej 2 wykombinowane przezemnie ujęcia:

sony01.jpg

 

sony02.jpg

 

a tu zabawa z PSem

 

sony02-ps.jpg

 

a, wiem że napis na tylnej klapce wygląda paskudnie, pracuje nad nim :)

I ekranik już zmieniłem na jaśniejszy

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z glossem wyszło mi jakos strasznie, ale pomyslałem o jakiś zmianach w podlozu i po wyrenderowaniu zdepth i alphy zaczelem sie bawic w PSie.. i wyszło to:

 

sony3-vektory.jpg

 

Wiem ze ciut kiczem zalatuje, i ze ludzie znajacy sie na vektorach zrobili by to 10 razy lepiej, ale jest późno i podoba mi sie... wiec chociaz przez chwile nie rozwiewajcie mojego samozachwytu :D

 

dobranoc

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dzieki za komenty, zwłaszcza ze pozytywne ^^ Dopiero teraz mogłem przeczytać bo sieć padła :(

Poeksperymentuje z pomysłem tadzia, w sumie na początku próbowałem coś podobnego ale nie byłem pewien... umiejętności :)

Balrog: zgadza sie, to ten telefon.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, post pod postem, ale ważne że nowe obrazki :)

Scenka z tlem z samego PSa. Żeby nie było że taki zdolny jestem w vektorach to informuje że to darmowe brushe z http://designfruit.com

 

sony3-vektory3.jpg

 

Jak dla mnie uważam prace za mniej więcej skończoną - nie planowałem arcydzieła, a wg mnie wyszło całkiem nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tak wstawionym tlem przyjemniej dla oka to wyglada;) he he he

jak z reklamy ("lechtyma kehamada sony erykson, pstry, pstryk, pstryk, nolkapieria, nolkapieria sony erykson..." :) lol

podoba mi sie ten telefonik, tylko nie wiem co tam jest na wyswiatlaczu :(

pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z reklamy ("lechtyma kehamada sony erykson, pstry, pstryk, pstryk, nolkapieria, nolkapieria sony erykson..." :) lol

 

tadziu, uwazaj, z takimi tekstami ty niedlugo Kiełbastera dogonisz... :D

 

A co do wyświetlacza, to obrazek jest z rodzaju "nie chce mi się robić tekstury, a nie wiem co wrzućić... o... ten obrazek może być" To jest z jakiegos tutka o robieniu abstraktycjej planety z dowolnej fotografii.. czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności