Skocz do zawartości

Woodstock 2007 - Kostrzyn


Ardeni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W mojej ekipie będą 2 tanie cyfrówki (chyba jasne że lepszego sprzętu szkoda troszkę :) )

Z tego typu imprez zawsze przywożę mase zdjęć, jak się uda i nic nie zginie to pokaze na forum (jeśli ktoś będzie chciał oglądać oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1996 rok to był prawdziwy woodstock tak naprawdę, teraz przez to reggae to nie wiem czy jechać..

Tomus co Ty masz do reggae?

Chcialbym Cie uswiadomic, ze dzieki tej muzyce, kulturze (rastafarian) powstalo pozniej cale to pokolenie/ruch "dzieci kwiatow", a wiec i posrednio woodstock.

Moze to Ci da do myslenia...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ejstem raczej "metalem" ale szanuje kulture reggae a raczej rasta ;P wiecie o co mi chodzi ;)

chciałbym być niestety ze starszymi na mazury jade wiec nie dam rady.. za rok ofkoz jesli sie odbedzie to jadeee!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomus co Ty masz do reggae?

Chcialbym Cie uswiadomic, ze dzieki tej muzyce, kulturze (rastafarian) powstalo pozniej cale to pokolenie/ruch "dzieci kwiatow", a wiec i posrednio woodstock.

Moze to Ci da do myslenia...

pozdr

 

po prostu reggae nie jest moją ulubioną muzyką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnei to spełzło wszystko na niczym ;( ;( ;( (Zostaje w domu - praca) :/ :/ Bawcie się dobrze, a jak ktoś ciekawski będzie chciał fotki żeby zobaczyc jak tam można się bawic to dajcie znać, się załatwi, bo reszta mojego składu pojechała...

 

ehh za rok sie mówi... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 taaa :D szpitale w moim wojewodztwie sa na skraju bankructwa :D z tego co slyszalem Jurek mial problemy z organizacja ekipy ktora by trzymala lape na pulsie wszystkich woodstokowiczow :D. Hhehe teraz pogoda jest spoko mam nadzieje ze nik nie zalapie zgona jak to bylo w zeszlym roku :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba juz przeciez 2 osoby złapay ;) zostaly wyrzucone/wylecialy z pociagu ;) no ale mysle ze tym razem bedzie najwiecej problemow wlasnie, wszystkie szpitale u nas padaja ;)

 

wiec jak ktos z was jedzie na to, to uwazajcie na siebie bo moze byc nieciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokladnie Marcin :) , najlepiej szpital polowy ze soba zabrac !:D.. W tym roku jest wieksze prawdopodobienstwo ze ktos sie utopi w blocie po pijaku niz zemrze od slonca heeh albo wlasnie styl na sprite i pragnienie z udzialem pociagu :D. Ale o czym ja tu pisze oby nic nikomu sie nie stalo do konca woodstoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sie tam dobrze ram trzymajcie bo już są pierwsze ofiary...I to u mnie w mieście :D

 

tak byłem w tym pociągu 16h podrózy ech.... Fajne ploty w mediach są o-O nie wiedziałem ze aż tak dopisują sobie historyjki ci dziennikarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności