Skocz do zawartości

Wiz: łazienka


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo fajne wizki, ładnie oświetlone (tylko na podłodze przy oknie widać 2 rodzaje światła i ich nierównomierne odbicie w podłodze (przynajmniej tak mi się wydaje)).bardzo podobają mi się materiały tylko słupy i horyzontalne elementy na ścianie są trochę ciemne.kompozycyjnie bardziej podoba mi się pierwsze ujęcie, na drugim jest za duża dysproporcja nagromadzonych elementów...prawa strona jest aż ciężka od szczegółw a lewa jest pusta...sam projekt nie w moim guście ale wykonanie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, bardzo fajnie;) Ciekawy klimat, którego dodaje jeszcze ten piękny kolor wody, choć zastanawiające skąd się wziął, bo sama wanna jest na przykład biała, no chyba, ze woda barwiona na potrzeby wizki;D Patrząc na to z punktu widzenia wzięcia w tej łazience kąpieli, to mmm... siłą by mnie musieli stamtąd wyciągać, oczywiście odpowiednie towarzystwo mile widziane;D

 

Pozdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna wizka. Mam tylko dwie uwagi: woda ma trochę za "ładny" kolor i ciemne "belki" i "pasy" na ścianie są dla mnie za ciemne - u mnie to prawie czarne plamy.

Ale generalnie to bardzo pozytywne wrażenie :)

 

...też widzę się oczami wyobraźni w tej wannie w miłym towarzytwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no poprostu piękne.... fajnie tak wanna umiejscowiona po środku łazienki. piasek też ekstra, ale po co on tam jest? :P ale nie ma co - ładnie to wygląda. @lilowy - to tylko odbicia światła a nie szpary ;) przyjrzyj się dokładnie - tam jest tekstura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tych nierówności byłem najbardziej ciekawy:) Dzięki!;) Tak swoją drogą, to displacement w slocie materiału nie działa czasem wolniej niż przy użyciu modyfikatora VRayDisplacementMod? Ile trwał rendering?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tych nierówności byłem najbardziej ciekawy:) Dzięki!;) Tak swoją drogą, to displacement w slocie materiału nie działa czasem wolniej niż przy użyciu modyfikatora VRayDisplacementMod? Ile trwał rendering?

A nawet nie wiem czy rendering byłby szybszy, tak czy inaczej wiekszy obrazek renderował sie 9h a mniejszy 7h 55min na sprzecie C2D E6420(2x2,13ghz) + 2GB ram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności