Skocz do zawartości

Pojazd 3D: PWS-26


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio skończona praca: polski samolot szkolny PWS-26 z lat trzydziestych. Format nieco dziwny (kupa pustego nieba) ale ma to być okładka książki, więc musiało zostać miejsce na tytuł.

 

469e901beb1d07f9.jpg

 

I parę obrazków z prac nad modelem:

 

a88d179e6acd7ddam.jpg f87c40b2a3523ee3m.jpg 089ff4ac13424732m.jpg 77cabc3e02f73a0bm.jpg bf499b44b946ef85m.jpg 689c65dea5538368m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kolejny ladny model z Twojej kolekcji, tylko poobracaj moze lepetyny lotnikom bo sie roztrzaskaja

No przecież to tak ma być, co nie?:P

 

Model super wypasiony (śledziłem uważnie proces produkcji:D), render niestety mu nie dorównuje ale i tak fajny, sam bym lepiej nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze! Zgadzam się co do materiałów - można jeszcze z nimi popracować. Problem polegał na tym, że na całość z modelowaniem miałem niecały miesiąc (terminy wydawcy), więc w paru miejscach poszedłem na skróty.

 

Render, na cóż dopóki nie znajdę alternatywy dla PovRaya to z pewnymi rzeczami bedę musiał żyć dalej ;)

 

A co do zieleni, to zupełnie się nie zgadzam. Polska przedwojenna zieleń lotnicza, to w ogóle nie była zieleń tylko khaki, montowany z żółtej i czarnej farby (3:7 około).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności