Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ortheza,widzę,że znalazłeś swoje powołanie:D bardzo dobre, co do włosów się zgadzam^,ale są i bardzo ciekawe-fajna technika,kolorki tylko nie te-w całej pracy, kto to widział,żeby cera była ziemista a do tego włosy rdzawe...

pozdrawiam-szalejesz stary:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heya, w tych Twoich obrazkach brakuje mi tzw. malarskosci?

tzn. sladu narzedzia....chyba :D

wiem..kazdy ma ten swoj jako taki styl...ale moze gdybys poszedl (sprobowal) w inną strone troche z tym isc..bylo by lepiej... (tak mi sie zdaje)

pozwoliłem sobie machnąc w niecale 20minut tą pacjentke z fotki....:

http://img87.imageshack.us/img87/3954/hmmmmmym9.jpg

mniej wiecej tak to widze....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na orinalnej wielkosci obrazka slady mazania widac

ale traca sie na pomniejszeniu.

Raz idzie mi lepiej raz gorzej ta ostatnia wlasnie gorzej niestety.

 

co do stylu to trudno mowic o jakims stylu jeszcze. bo go nie ma :D

Jescze niedorobilem sie sposobow czy metod ktore by mi pasowaly, probuje roznych.

ze zmiennym skutkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam dzialac jak Leszek_lenia, wieksze plamy nawet wlosy-mniej kreskowania polecam,i dawaj plamy najpierw w roznych odcieniach, by stworzyc podstawy cieniowania wlosow-wiadomo ze one maja rozne swe odcienie itd. a potem dodawaj jakies kreski by oddac pojedyncze wloski, nie musisz tak kreskowac, ani tak sztucznie dawac plam jedna przy drugiej, wydaje mi sie ze to taka forma kolorowanki... nie martw sie zec cos ci wyjdzie poza linie czy cos przybrudzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje,że Ty wszystko rysujesz na strasznym fulu opacity, przez co nie zostawiasz sobie możliwości na choć lekkie niedopowiedzenia, lub delikatne przejścia tonalne, spróbuj pomalować włosy pedzlem na opacity 45% naróznych warstwach, zobaczysz,że z samej już pierwsz4ej warstwy wychodza przyjemne efekt, potem parę cieńszych warstw, troszkę pojedynczych cienisich włosków, na powiedzmy sobie opaciti 70-80% i troche smuge'a gdzie niegdzie, na wyczucie jak zawsze;)

z tego co widzę, to w ogóle nie używasz mniejszych opacitów niż 100%;P trza kiedyś spróbować, ja się dałam namówić i nigdy już inaczej rysować nie bedę!:D

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no bardzo ładnie ci to wyszło, niebo lepiej od poprzednich, ma już swój charakterek malarski, światło na ramieniu fajnie chodzi, walor i kolor złapałeś odpowiedni i nie można przyczepić się do anatomii. Gód!

ps... włosów bym nie kończył bo to kwestia szlifu, zrobiłbym kolejne pracki ;] Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ortheza własnie nigdy (prawie) pracek nie kończy, Ortheza obiecaj,że kolejna to już będzie wypas nie z tej ziemii i pobawisz sie detalkiem co?;P

ps: ja też uwarzam że ta praca jest jeszcze lepsza od pozostałej, no to teraz chyba pora na jakiś finish przy nastepnej wreszcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności