Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na pierwszy rzut mego niewprawnego oka nie wygląda to źle. Z ostatnich prac zwraca uwagę ta naga kobieta na maszynerii i ostatnia praca. Jeśli chodzi o kobietę, to przeszkadzają mi jednak tam czarne obwódki - zapewne pozostałość szkicu - szczególnie doskwiera mi to w wypadku stóp i ud. Generalnie na wielu pracach to widać i prawdę mówiąc mocno pogarsza to mój odbiór tych prac, szkiców, czy jak to nazwać.

Ostatnia fajna, ale zastanawiam się nad rękami tej stwory wiozącej zabandażowanego jegomościa - tzn rzuca mi się w oczy różnica wielkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a mi sie strasznie podoba kompozycja tego pierwszego z trzech:) moze rozwiniesz to w jakas bardziej zaawansowana ilustracyje...? :) moznaby tam wstawic bardzo fajnie jakas akcje w stylu, ze jakas postac na pierwszym planie ucieka po schodach w gore i ma glowe odwrocona w dol schodow; jakas przerazona mina, ze ktos ja goni w domysle... takie mialem jakies pierwsze skojarzenie jak na to spojrzalem... moznaby te chatke jakos wykozaczyc bardziej... bylaby fajowa ilustracja imo.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie fajny postęp, mnie tam się podoba - a to ostatnie faktycznie mogłoby być na dalszych planach bardziej rozwiązane plamą - bo trochę takich kreseczek tam jeszcze widać, co nie poprawia odbioru. Ale generalnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada, można by jeszcze popracować nad kolorystyką (kontrastem) i samym układem postaci, (przynajmniej tak mi się wydaje ;) ), głowę bym mu nieco podniósł i ew. mniejszy kąt zgięcia zrobił (jego lewej nogi), w tym momencie będzie lepsze podparcie.

 

Powodzonka

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie, widać, że analizujesz każdy element pracy, przemyśliwujesz najmniejszy szczególik to mi się podoba... miriam dobrze prawi o nogach i troszkę wkurza mnie to zielone światełko i ogólnie prawa ręka coś za krótka. Chyba, że to już finish, więc zostaw już i nic nie zmieniaj, ale z drugiej strony brakuje tej pracy ostatniego szlifu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji nowego apdejtu przejrzałem sobie resztę Twojej teczki i jest w niej sporo przyjemnych prac. Szkoda, że dużo wcześniejszych picków się nie wyświetla bo chciałem zobaczyć jaki przeszedłeś progres ;). Ostatni a szczególnie jego paszcza przypomina mi technicznie prace Miśkahc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięx. :]

 

Dawno dawno temu byla na maxie taka bitwa z tematem "punkt krytyczny"

przypomnialem sobie o pracce ktora wtedy nieskonczylem i psotanowilem ja troche zremasterowac i wkoncu skonczyc.

 

oto wipek. uwagi mile widziane i wskazane

 

smok_i_kurczak_001m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czacha super, moze wiekszy kontrast na pierwszym planie bym dal

punkt krytyczny swietnie sie zapowiada, ekstra kolory, trzebabyloby zbudowac bryle smoka, glowa, pazury, ale pewnie wiesz bo kure zrobiles swietne, no i ten plomien/jezor rzeczywiscie cos by warto bylo z nim zrobic

 

=] i moze wiecej pedzli roznych....mondrze sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo do gustu przypadł art z robalem i magiem ale jest jedna rzecz która mi nie pasuje. Mnianoficie jego laga. Sądząc po cieniu i perspektywie opiera się ona jakby nienaturalnie daleko w przód (ze 3 kroki przed magiem)... ktoś ma podobne odczucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki przyjemne, groteska groteską ale anatomia niestety kuleje. U PanaGrubego coś nie jest w porządku z nogami, cienie się dziwnie ułożyły, brak prawej stopy (?) i kolba tego rewolweru strasznie cienka (popatrz tu FPS Gun Photo Stock 7 , gun holding + loading stock 4 ). Natomiast PanChudy ma uda nieco za krótkie i kapelusz jakoś tak dziwnie leży. To tyle co do kolorków, a co do szkiców ołówkowych tu bym polecał najpierw ćwiczenia z Loomis'a, Bammesa czy innych podręczników. Ogólnie idzie w dobrym kierunku, tak trzymać/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty i podpowiedzi ;-) przydaloby sie wiecej.

Colta zerznalem z jakiejs refki, taki specyficzny model byl.

Co do anatomi to sluszna uwaga, ale bylo za pozno zeby poprawiac.

Nastepna pracka bedzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności