Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A już myślałem że kobieta w powiększeniu będzie B&W - ale widzę że poprawiłeś. Gdzieś w pierwszej wersji widziałem świecące się reflektory w aucie - podobało mi się to. Jedyna rzecz która mnie nie przekonuje to odrzut z silnika. Bardzo ładna blacha auta na 1-szym planie. A weź pokombinuj jeszcze z ustawieniem "komiksowych ikonek" postaci. Nie twierdzę że te są złe, ale może odbiór lub dynamika się poprawi. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowilem to kolejny wip.

Rozwazam drastyczna zmiane w tresci kadrów :] znikna z nich postacie a pojawi sie gun laski a w drugim zoom na dziure w samochodzie.

ale na razie do roboty idzie anatomia kobity, detale na samochodzie 1-szegoplanu i jeszcze cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolesia w okienku po lewej dobrze by było dodać jakiś fragment auta, np. kawałek tej szyby. Bo na razie nie widać tego, że też facet jest w wozie.

A tak wogóle to fajny pomysł...i zapowiada się dobra ilustracja. Taka gangsterka Sci-Fi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie Ci idzie!

Na Twoim miejscu dokończyłbym najpierw całą ilustrację a dopiero później wykadrowałbym sobie te dwa okienka. Jeśli pokażesz w nich broń to zrób im tą linię strzału bo teraz się rozjeżdżają.

Pozdro

 

Edit: Jeszcze zauważyłem, że babka pod dziwnym kątem strzela. Nie wygląda tak jakby do niego waliła tylko w powietrze przed furką "kolegi"

 

Edit 2: może mi się wydaje ale w odbiciu lustrzanym jest dynamiczniej i lepiej wędruje oko.

aasam.th.jpg

Edytowane przez maronski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm - powinienes wziac pod uwage waruki atmosferyczne ktore totalnie zmienilyby palete kolorow. kiedy to juz mialbys przygwozdzone to wtedy zjac sie postprodukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustrzanka jakas niewygodna do patrzenia;]

 

i razi mnie te żółte swiatlo i plomien;/ drzewo na pierwszym planie ratuje kompozycje,ale mam wrazenie ze schody zaczynaja sie od drzewa, potwor wychodzi z drzewa, i caly obrazek ma swoje zrodlo wlasnie w tym drzewie;p

 

a pozatym ladny kadr,fajna perspektywa i mega klimat. Zapowiada sie fajna pracka;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności