Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

te arty robie pod konkretny opis, jak klient kce psychodeliczne kolorki to musza byc. Ale nawet biorac to pod uwage to nie sa to hity.

Ale i tak wrzucam zeby miec historie ;]

 

Nie mialem dotad doswiadczenia w komercyjnych ilustracjach pod dyktando, dopiero sie rozkrecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Panie Ortheza że bardzo ładne prace tu widze i że miło się je ogląda. Może czasem niektóre są słabsze od pozostałych ale to nic (zwłaszcza że do pięt Ci nie dorastam z rysunkiem). A co do takiego pokazania postępu to zły pomysł bo to co było już nie wróci a jak ktos chce zobaczyc poprzednie prace autora i porównać z tymi nowymi to wystarczy przejśc na poprzednie strony :) (BTW: Pokazywanie swojego postępu w taki sposób to taka troche arogancja i chęc pokazania jakim to sie jest pro że w tak szybkim czasie dobiło sie do takiego poziomu). Sorrki za ciagniecie tematu. Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów w 2D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegioles chyba z tymi proporcjami u laski=]

przydaloby sie na lasce i ptaszorze troche swiatla odbitego od ziemi

w paru miejscach moznaby usunac kontur

dobrze mi sie wydaje ze obrazek powstal w b&w i zostal pokolorowany?

 

fajnie bo pojawia sie duzo ruznych dzialan, chociaz nie zawsze trafione to widac odwage w eksperymentowamiu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za posta. W sumie juz nie pamietam ale chyba byl szkicowy lineart i potem kolorowane.

Z dokladniejszmym cieniowaniem sie wstrzymalem bo chce z tego zrobic pelna prace. a tam pewnie bedzie troche inny rozklad swiatla. Poki co to tylko knocept postaci.

Ptaszorowi tez siadłoby troche detali :]

 

Co do laski to chcialem własnie takiego patykowateo stwora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, obrazek IMO sympatyczny, kiwi raczej wymaga jeszcze dopracowania, ale laska fajna (nawet z tą długaśną ręką ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że ( z tego co widzę :) ) ortheza - postać, Tomek - reszta, no ale może się mylę :) w każdym razie efekt bardzo sympatyczny, chociaż nie wiem, czy nawet sama postać nie podoba mi się bardziej, głównie chodzi mi o te zimne kolory, które jakoś bardziej mi pasują do tej koncepcji - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropicielka ciekawa, bardzo charakterna i fajny pomysł z pociągłym ryjem. Druga wersja imo lepsza (może dlatego że kiwi bardziej dopracowane) ale faktycznie można by zróżnicować kolorki gleby i może nieco bym rozjaśnił najciemniejsze tony obrazka. Współ-projekt też przyjemny. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni arcik wyszedł pyszny, pozazdrościć efektu. Ten? Hym... czekam na ciąg dalszy, bo też ma szansę stać się czymś fajny, POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest naprawde niezla chociaz bardziej podobala mi sie na poprzednim obrazku ktory byl bardziej malarski no ale to osobiste upodobania

a tak obiektywnie to szkoda ze zrezygnowales z laski z poprzedniego apdejtu, jedna czaszka byla jakos bardzie narturalistyczna, teraz rzuca sie w oczy ze zduplikowales i pomniejszyles jedna czache co nie wyglada kozystnie,

trzewikczek na plus =]

a zawojka na ramieniu niebardzo, sprawia ze sylweta jest mniej czytelna, a bark wyglada z nia jakby byl zle zbudowany, czego nie bylo w poprzedniej wersii

 

sory za te wytykanie, sam nie lubie czytac takich rzeczy tuz przed dedlajnem po godzinach ciezkiej roboty

 

no i powodzenia zycze, sam tez biore udzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności