Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nasuwa mi się jedno pytanie! =] Zero trawy, zero kurnika - co w takiej lokacji robi kurczak? =]. Ładnie skończyłeś. Dodałeś zdecydowanie więcej potrzebnej przestrzeni i po przez to art zyskał więcej dynamiki. Kolorki itd. j/w koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękna kompozycja i przepiękne kolory! motyw pnączy i gałęzi jest czymś niesamowicie trudnym i niesamowicie efektownym :D koniecznie popracuj nad tą pracą; wykończ ją; zwłaszcza zrób coś z dłońmi bo są zbyt duże chyba i zbyt podobne do siebie.

 

piekna pracka sie zapowiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TROPICIEL - pochodzi z rasy ... tropicieli, w zasadzie rasa ta prawie wyginela. malo kto zna jej nazwę, dla 90% klientow w galaktyce sa to poprstu Tropiciele. Ich węch jest legendarny mowi sie ze "widza zapachy", wyjatkowo czule opuszki potrafia wyczyc najdrobniejsze nierownosci z tego tez powodu na codzien nosza rekawiczki by nie narazac swoich narzdzi pracy. Cenia sobie tradycje a technologie wykorzystauja w ograniczonym zkaresie tylko tyle ile poprawia to ich warsztat pracy i wydajnosc. Profesjonalizm przede wszystkim.

Jesli chcesz kogos/cos znalezc, namierzyc nie wazne czy to czlowiek czy zwierze czy tez inna rasa obca uslugi Tronga sa do twojej dyspozycji o iel cie na nie stac :-)

trop_03_006m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnia praca fantastyczna. Mam nadzieje ze posiedzisz z nią na tyle długo że będzie prawdziwą perełka. Fajnie wyszła twarz postaci oraz ogolenie anatomia.

 

Tropiciel również bardzo fajny.Może powinieneś robić więcej rzeczy bardziej kreskówkowych . Myślę że taki rodzaj ilustracji jest odpowiedni dla Ciebie.

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha

wypaśne swiateło

mam kilka sygestyj co do materialow

oczy bardziej mokre

moglbys troche poszalec z SSS

takie ustawienie swiatla z boku mozna wykorzystac do efektownego pokazania konstrucji oka

odbicie pomaranczowego zrodla swiatla na zębie z lewej pojawilby sie tez na oku, oczywiscie nie musisz tego robic jesli popsujesz przez to plastyke obrazka

 

sugestie w overpaincie na szybko:

http://img15.imageshack.us/img15/5066/orthezovpkopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kolorki, pomysły brak mi tylko tego ostatecznego doszlifowania ciężko to określić marudzę pewnie, jak koś wcześniej zauważył tropiciel bardzo fajny fajnie kolorki wyszły ciekawe jak by wyglądał z jakimś ciekawszym tle,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt wiele detali modruje prace. jakby tlo bylo bardziej szczegolowe odwracaoloby uwage od najwaznieszego elementu obrazka.

Obraz to nie fotgorafia nie musi byc wszedzie tyle samo szczegolow ;]

Efekt "niedokoczenia" pewnych elementow zamierzony.

 

Milo ze wam sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, w sumie chodziło o takie czysto techniczne przekazanie pomysłu choć tło nawet minimalistyczne może mieć duży wpływ na odbiór sam kolor choćby tak moim zdaniem (ta ja sam białe tło wrzucam i się mądrzę) no cóż czasem te więcej detrali przydaje się właśnie po to żeby skupić uwagę na tym i co najważniejsze i łatwiej oszukać oko w sumie wzrok w życiu tteż się jakoś tak skupia na detalu upraszczając resztę heh wsumie potwierdziłem to co sam napisałeś anyłej wracać trzeba do mazania i do synka pozdrawiam i zapraszam do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmiczne cmenatrzysko z CHC14

 

Było sobie takie miejsce które wszyscy znają jako "Kosmiczne cmentarzysko"

Wszyscy znają, ale mało kto o tym mówi. Nie wiadomo, kto w ogóle tam był.

Pojawiające się opisy tego miejsca są dość rozbieżne. Jedni mówią że jest na jakiejś planecie

inni, że na orbicie, jeszcze inni, że w ogóle gdzieś w pustej przestrzeni.

Podobnie różnice dotyczące informacji o tym co się tam znajduje. Podobno wraki starożytnych statków. Niektórzy dodają o jakiejś wymarłej rasie, jeszcze inni bagatelizując określają go jako takie sobie złomowisko tyle ze duże. Paru, wspomina nawet ze to w ogóle nie jest złomowisko tylko prawdziwy cmentarz.

I komu to wierzyć?

 

 

 

249.space_cm1_010m.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz, dajesz ten pomysł z klimatami gangsterskiej ameryki czasów prohibicji, pomieszany ze SF i cyberpunkiem może nawet :) mega mi się podoba - chociaż praca ambitna strasznie, ja bym poległ chyba :P, szczególnie na architekturze tego miasta w tle... ale dajesz radę i strasznie jestem ciekaw jak się ta pracka zfinalizuje - że tak powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troche za bardzo rzucasz sie z motyką na słońce :). Zapał masz - zatem zanim zaczniesz co robic przymysl to dobrze, zanalizuj temat i wtedy dopiery atakuj. musisz jeszcze sporo popracowac nad kolorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem bardzo fajnie, ze sobie stawiasz wysoko poprzeczke i napewno sie mnostwo juz nauczyles przy okazji tej pracy... Nie wiem tylko, czy kupuje te close-upy, bo wydaje mi sie, ze postaci nie sa jeszcze Twoja najmocniejsza strona i moze warto by bylo te slabsze strony nieco poukrywac. Zamiast tego widzalbym np. jakies psuedosamolotowe smugi dymu z rur, ktore pokazywalyby nam droge przebyta przez te samochodoloty i wydaje mi sie, ze fajnie prowadzilyby wzrok na te fabryke i laczyly te dwa elementy obrazka. Zyskal bys wtedy cos w rozdzaju drugiego planu, bo teraz masz tylko pierwszy i tlo (nie liczac tego autka pomiedzy, ktore moim zdaniem jest troche watlym drugim planem ;]) i sprawia to wrazenie, jakbys nakleil pierwszy plan na inny obrazek.

Tak czy siak mi sie podoba :)

 

Ciekawi mnie czemu laska ktora jest blizej ma mniejszy detal od kolesia :)

 

Pewnie dlatego, ze jest jeszcze nie skonczona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekiel - dzieki za wsparcie, ale ja sie lubie z motyka na sloneczko rzucac od czasu do czasu.

 

lordbiernac - te smugi to dobry pomysl:) w sumie o tym zapomnialem ze by sie przydaly.

 

Efektow specjalnych w postaci kul, strzalow smug jescze nie ma ale beda.

praca jest ciagle w robocie, Z postaci nie zrezygnuje i nie bede probowal maskowac brakow. wole je wyeliminowac.

 

I tak jestem wdzieczny za komenty :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz dalej, wedlug mnie wrecz powinno sie rzucac na gleboka wode zeby nie stac w miejscu, nawet jesli ma sie przy tym popelnic sporo bledow-zawsze jakies nowe doswiadczenie.

Bardzo fajnie sie rozwija ta pracka ortheza.

Fajnie ze z postaci nie zrezygnujesz warto sie troche napocic i powalczyc a nie ukrywac braki.

 

pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Efektow specjalnych w postaci kul, strzalow smug jescze nie ma ale beda.

praca jest ciagle w robocie, Z postaci nie zrezygnuje i nie bede probowal maskowac brakow. wole je wyeliminowac.

 

I tak jestem wdzieczny za komenty :]

 

moj komentarz byl z czysto czelendzowego punktu widzenia pisany, ale skoro tak to traktujesz to tylko przyklasne :)

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności