Skocz do zawartości

POJAZD3D: xMark vs. Wiggles: Mercedes SSKL rok 1929


wiggles

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no dawno mnie tu nie bylo. ale w koncu wrocilem :D mysle ze na tym zakoncze juz prace nad swoim modelem. wiem wiem jest od groma bledow i materialy nie takie ale materialy to nie moja mocna strona, coraz bardziej zaczynam sie gubic w tym modelu i co tu ukrywac, znudzil mi sie. zabieram sie za nowy :D

 

koniec1.jpg

 

koniec2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto malutkie postepy w maxie6, jeszcze mnostwo do poprawy pokazuje glownie zebyscie nie mysleli ze sie lenie ,apropo xMark nie wiem czy tam tak zrobiles bo ja tak robie ale te wytloczenia co robiles extrudem to sa wywiewy i one musze byc troche wygiete w tyl i tam ma byc dziura, ale to tak tylko dla infromacji ja tak mam zamiar zrobic, bo na razie tylko troche to wygialem, moze tego nie widac ale jeszcze bedzie poprawione

tests.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to czy obiekt (samochod, robot czy cokolwiek) sie prezentuje jak zabawka czy nie zalezy od otoczenia tylko od ustawienia kamery, oswietlenia i oczywiscie samego modelu. ten mi wyglada na zabawke cyba z powodu \"dziwnego\" koloru fotelu, sprubuj go potexturkowac na brazowo i zeby wyglada jakby byl ze skury, jezeli to jest dokonczony fotel a jezeli nie to go dokoncz i daj rendera z boku troszke nizej trzymajac kamere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok fotel poprawie. prace nad tym modelem ida powoli(glowna przyczyna: brak checi) ale kiedys go skoncze:D narazie maly updajcik. zmienilem lampy i troche tego grila. tylko nie za bardzo jeszcze mi wychodzi metal w v-rayu.:(

 

merc2.jpg

 

EDIT

 

jakos tych renderow jakas jest nienajlepsza. nie wiem czemu ale cos sie rozmywa. jak to poprawic??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności