Skocz do zawartości

Animation Reel by Kami Hepner [UPDATE]


FaNTOMAS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Zapewne kilku z was pamięta mój ostatni show reel :), cóż wyciągnąłem z niego wnioski, zakasałem rękawy i wziąłem się ostro do nauki. Efektem tego jest Animation Reel złożony z prac wykonanych w ostatnich tygodniach, mam nadzieję że przypadną wam one do gustu. Niestety kompresja to ciężka sprawa u mnie, dlatego 70 MB jest do ściągnięcia. Liczę na to, że może ktoś to ściągnie. Życzę miłego oglądania, Proszę o komentarze.

 

http://www.tibik.nazwa.pl/Animation_reel/Animation_reel.mov

 

p.s

Może zabrzmi to żałośnie, ale szukam pracy jako animator/rig'er w MAYA (tego proszę nie komentować) Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mogę pierwszy napisac, mogę ? :p Dawno tu takiego dobrego reel'a nie widziałem. Bardzo dobrze pamiętam, twoją pierwszą animację...zrobiłesz duży postęp. W twoim reelu najbardziej mi się podoba moment w kawiarni, dwóch ludzi, którzy rozmawiają i ten strzał. Lubię gangsterskie klimaty. Życzę Ci sukcesów w przysłości.

Bywaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, motyw z lampką pixara niebezpiecznie sie kojarzy ;) Reel w sumie spoko, widze ze te darmowe rigi sa strasznie popularne i w sumie przytulilbym jakiegos ale sie nie zanm (bo te majkowskie sa) animacje poprawne i calkiem milo sie oglada, tak jak Jonasz motyw z postrzalem fajny jest, bardzo fimowy akcent na tle calosci...az zagrzales mnie do pracy, milo patrzec jak ludzie robia :] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ruchy tych dwóch postaci w kawiarni są bardzo realistycznie oddane (podchodzi pod te z Animation Mentor, co bardzo dobrze wróży), podoba mi się również koleś próbujący podnieść sztangę, złodziej w "kominiarce" :) i Piłsudski ?, natomiast muszę ci pogratulować, że zabrałeś się za animację czworonoga co wyróżnia tą animkę (wielu ludzi unika tego w reel'ach o czym pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę), wiadomo, że animacja czworonoga nie jest bezbłędna, bo to ciężki kawałek chleba, ale głowa do góry - nie jest aż tak źle :). Na twoim miejscu nic bym się nie wstydził tego reela i wrzucił jeszcze na jakieś zagraniczne forum, a nóż się ktoś zgłosi :).

Życze powodzenia w dalszej karierze ! :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... po poprzednich komentarzach spodziewalem sie mistrzostwa swiata :) Ale wystarczyla pierwsze kilka sekund, animacja pileczki...

 

Niestety - prawie wszystkie animacje wymagaja dalszej pracy.

 

Najbardziej widac zly timing, czasami spacing, wszystko plywa. Kilka baboli tez sie znalazlo, jak ten w kawiarni, gdy koles sie podpiera, reka wisi w powietrzu, a lokiec wedruje. Czesto tez w innych miejscach reka zamiera w powietrzu, jakby ktos ja przybil gwozdziem.

 

Rady ode mnie: timing, timing, timing. Wroc do animacji pileczki i zanimuj ja tak, ze jak powiesz na max3d, ze to test reactora, to wszyscy Ci uwierza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JmTm00, roadrunner -> Dzięki wam za dobre słowo, to nie piłsudski tylko Teddy Roosevelt.

 

Reanimator -> babole się zdarzyły to fakt którego nie ma co ukrywać, w najbliżym czasie się poprawi, co do piłekczki to ona nie miała być taka realistyczna, bardziej przerysowana. Dzięki za komentarz.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze :) ja miałem taką wizję tej piłki ;) co do restauracji dzisiaj wrzuce poprawioną.

 

[edit]

Poprawiłem jeden moment, przybiłem łokieć do stołu... nie mam już siły dzisiaj poprawić... muszę odpocząć

 

Pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nie wiem sam co powiedzieć. Nie było wystrzałowo- też się więcej spodziewałem. Ale nie było okropnie. Ja to ujmę tak- niektóre gesty dobre, naturalne ale całość nieco plastikowa mimo oczywiście charakteru postaci. Trąci "cyfrą" tak mógłbym powiedzieć. Mimo tego wszystkiego i całych niedostatków jest ok. Tylko napieraj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ześ zakochany w Mayce :-)

o animacji sie nie wypowiadam, bo malo sie na niej znam, ale jak dla mnie, pomimo jakiśtam bledow fajnie sie to ogląda.

Ja bym na Twoim miejscu poszedł w Motion Builder.

Skoro robisz na Mayce to zerknij na to:

http://www.anzovin.com/TSM2Maya/

 

ps. skorzystaj z gotowego riga, bo dosyć ciężko zrobic coś na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tą stronę i ten system, jednak nie przepadam za systemami-gotowcami ;) teraz pracuję nad nową animacja i riggami. Więc moze niedługo będzie jakiś update :). Dzieki za komentarz, co do Motion Builder, nigdy tego nie próbowałem, ale mam zamiar.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dobre chęci a to dobrze rokuje,animacja jeszcze wymaga pracy, niestety

ale nie przejmuj sie wszyscy tak zaczynają np. Daniel Martinez Lara

zdradzę ci sekret Daniela i może to cię troche zmotywuje ;)

wejdź na http://www.pepeland.com i najedź myszką na krocze pomarańczowego ludzika, jest tam link

do "Secret Video"

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności