Skocz do zawartości

Prace miesiąca


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam nadzieje ze ten temat nie był poruszany jeszcze i ze nie zakładam wątku na darmo ;)

 

Gdzie sie podziało "Prace miesiąca"? Nikt już nie zostaje wyróżniony za najlepsze prace w konkretnym miesiącu?

 

Smutne :(

 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość George82

A moze cos w stylu "Best of Max3d Award" :) Wiem, ze sa gwiazdki ze Zlotej Galerii, ale to nie to samo...;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja :-)

 

Nikt z niczego nie zrezygnował - pamietamy o wszystkim co zaczelismy i bedzie to nadal kontynuowane a nawet rozszerzane, ale potrzebujemy czasu, i nie chodzi tutaj o czas na siedzenie na forum, tylko o czas na rzeczy typu newsy, artykuły itd - z takiego powodu ze pracujemy nad czyms innym ale dotyczacym forum nie mamy czasu na rzeczy typu wyszukiwanie nowych informacji w sieci itd.

 

Uwierzcie nikt nie lezy, moderowanie nie ogranicza sie do odpowiadania na posty i pilnowania porzadku bo gdyby tak było to bym leżał bo ostatnio jest wzgledny spokoj w tej kwestii.

 

Ale sa sprawy ktore nalezy poprawic, zmienic oraz udoskonalic, i to one maja wyzszy priorytet niz pozostała reszta, co wcale nie znaczy ze zostały one pominięte.

 

Tyle moge dac od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności