Skocz do zawartości

Silo 2.0 Beta


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nezumi- Jeśli pytasz gdzie takie narzędzia były wcześniej- w zb czy w silo to odpowiedź brzmi: w silo, ale nie zmienia to też faktu że tego typu narzędzia kręciły się po softach duuużo wcześniej tyle że marketing ich nie wyniuchał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, tak tani soft, a po prostu M-I-A-Z-D-Z-Y chociazby Mayke w temacie poly modelingu. Kto by pomyslal, ze niektore rozwiazania moga byc tak proste. Chociaz fakt, ze maja na czyich bledach sie uczyc.

 

Pelna konfigurowalnosc, przejzystosc UI, prostota - czego chciec wiecej?! Jezeli tylko jest stabilne, nie wywala sie i podczas pracy nie wyjda jakies babole, to istnieje prawdopodobienstwo, ze wzgardze nawet MODO, na rzecz Silo :) Konkurencja straszna, ale kto wie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XSI trzeba sie uczyc. Moc Silo polega na tym, ze mozesz modelowac tak jak lubisz, z dobrodziejstwem wielu fajnych i intuicyjnych rozwiazan. W ilu programach mozna modelowac tylko i wylacznie kombinacjami przyciskow myszy (a nawet rolki!) i alt, shift, ctrl? A w ilu programach mozna pod te kombinacje podpiac COKOLWIEK innego, niz przewidzieli programisci?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem początkujący, więc nie mam doświadczenia w softach ale testuję sobie od jakiegoś czasu maxa i XSI i od kilku dni właśnie SILO2. Niby każdy soft ma to samo ale najłatwiej i najszybciej mi sie tu modeluje:P programik po prostu super, nawet na tej starszej wersji nieźle się wymiata;) i jak szybko się ładuje:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laduje sie blyskawica.. Co ja mowie - w ogole sie nie laduje tylko po prostu sie okno otwiera :D

Na maxie sa fajne myki jesli idzie o modelowanie ale wlasnie te modyfikatory to zbytnia abstrakcja jak dla mnie - poprobuje sobie XSI ale tak na prawde po tym jak dzieki Klickowi pobawilem sie wingsem nie potrafie znalezc czegos rownie prostego w obsludze - po 10 minutach zapomnialem ze to nowy program dla mnie i mozna bylo smigac. Moze wlasnie Silo go zastapi - szarpnalbym sie na niego bo Cena Czyni Cuda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to miało (mieć) zabarwienie humorystyczne ;). Osobiście od jakiegoś czasu staram się pilnować i ciągle nie testować róznych beta softów tylko skupić się na robieniu czegoś w już poznanych- co jednak nie zmienia faktu że trzymam kciuki za sukces Silo (no i dalszy rozwój).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności