Skocz do zawartości

Postać 3D: "mistress of the lake"


Szenszi

Rekomendowane odpowiedzi

O to ewolucja mojej postaci kobiecej :p projekt który mnie już ładne parę lat meczy :p jest to kontynuacja postaci którą zamierzałem zrobić do bitwy 3d ale brak czasu powstrzymał przed dokończeniem :p Mam nadzieje że praca się podoba nie wiem kiedy będą updaty ale kapkę mało czasu mam na 3d . Licze na wszelkiego rodzaju wskazówki które poprawią prace :p

 

Ps wielkie THX dla Ani i Leru za dotychczasowa pomoc przy tym projekcie (i że wytrzymali ze mną :p) liczę na dalsze wsparcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No szensz wreszcie robisz postępy w modelingu!! :P są niedoróbki ale jak posiedzisz model może być całkiem przyjazny dla oka

 

Nogi, stopy, obojczyki, dolna część brzucha do poprawy i czekam na dalszą prace :>

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, milo zobaczyc cos nowego :)

 

Tyleczek jak dla mnie jest calkiem ok.

 

Ale rzeczywiscie kolana i uda cos nie takie - uda za wielkie choc z ujecia od tylu wygladaja dosc porzadnie.

 

Piersi maja byc sztuczne, czy naturalne?? Bo narazie to niezle implanty ma wszczepione

 

Poprawilbym rowniez wciecie w talii i brzuch.

 

To narazie tyle, czekam na wiecej i zycze powodzenia w tworzeniu.

 

Pozdrawiam

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ludki dam jeszcze coś do skomentowania heheh albo pośmiania sie :) jeszcze nie skończyłem tej głowy i proszę nie komentować tej nierówności przy oku poprawie to ale nie chce mi się na razie nowego renderu robić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szensz zauważ że piersi raczej są poniewierane przez grawitacje. Nie żebym był jakimś znawcą czy coś ;> ale wolno stojące piersi powinny uginać sie lekko ku dołowi :) no chyba że przewidujesz jakiś stalowy nie stalowy staniczek to ok. No i nie trzyma sie tej referki za bardzo.

 

A jak co to tu masz inna refkę na pupcie i plecy... biodra też są niczego sobie :)

tyrk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności