Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mini Maluch


Eloy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zgadzam się z panem zioło :) Jeśli robisz metodą poly to proponuję delete wszystkie poly - zostawić jeden i zacząć od nowa sugerując się dobrym tutkiem. A dobre tutki znajdziesz na forum w dziale tutki ;-) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 to nie jest podobne do malucha

po 2 nie nazywaj tego maluchem

po 3 do mini też nie jest podobne

po 4 nazwij to inaczej

xD

 

a teraz na poważniej :P

krzywo krzywo i jeszcze raz krzywo

rób od nowa i rób jakieś konkretne auto a nie jakiś concept kartonu z plasteliny xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na swoją pracę i powiedz mi czy jest chodz najmniejszy fragment ktory przypomina ktoreś z wymienionych aut? tu nic nie jest podobne ani do malucha ani do mini...

 

ps. niewiarygodne, jak można uzyskać takie wybrzuszenie na przedniej szybie???? bo chcąc zrobic model, 99% uzytkownikow mialoby z tym problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełenie nie mam pojęcia czym może być ta zielona plama... ale w nazwie wątku jest napisane "pojazd"... więc... hmm?!

A tak poważnie Eloy, mam wrażenie, że w ten sposób do niczego interesującego nie dojdziesz. Przeglądałeś jakieś tutoriale?! Uwierz mi, że naprawdę warto ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloy, zmień blueprinta, albo co lepsze daj sobie spokój na początek ze smoothem...

 

postaraj się zrobić model Fiata na rzadkiej siatce, koncentrując się na zarysie auta...

 

coś na zasadzie low poly...

 

poźniej udoskonalaj auto, zagęszczając siatkę, dodając kolejne szczegóły...

 

zacznij od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el_Pawcik, thx przyda się napewno...

 

wielu ludzi nie docenia blendera, ale to nie ten wątek więc technika wykonania jest taka sama w każdym programie, pod warunkiem że dobrze zna się już swój program...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh początki są zawsze bardzo trudne ale tak jak mówi pecet zrób jakiś konkretny wóz, jeśli będzie robił jakieś concepty to się na tym nie nauczysz, ja sam już się b.długo uczę i dalej jestem początkującym ale idzie mi to coraz lepiej a na samym początku były 2 modele z ms'em z czego jeden prawie skończony ale masa błędów potem coś skrobałem low poly i też skończyłem jeden model z czego z drugim byłem blisko końca (nie wiem czemu nie skończyłem :PP) i teraz skrobie tą audice

 

ps. mam już kawałek tyłka ale muszę kilka rzeczy poprawić i pokaże :P

ps2.nie wiem czemu opisałem tu całą swoją historyje :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem nie jestem ale, nie muszę być żeby Ci podpowiedzieć że temat możesz usunąć samodzielne. Niemniej sugeruje byś się nie poddawał kiedy ja miałem 13 lat maxa nie tylko nie widziałem na oczy ale nawet o nim nie słyszałem wiec zaczynając wcześniej może zajdziesz dalej, przemyśl to pod tym katem jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności