Skocz do zawartości

Cloth Contest


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrzucać można.. jasne. Ale proponuję opisywać jaka to technika... czy reactor, czy cloth fx, czy syflex itp. Ewentualnie jaki był zamierzony efet i może czasy symulacji żeby coś edukacyjnego wyszło z tego wątku. Możemy też sobie zadawać tematy typu animacja firany, animacja sukienki, animacja szala na wietrze czy inne tym podobne. Mogą być oczywiście bardziej problemowe i zaawansowane jak się wątek rozkręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rozkręcać wątek a nie marudzić tutaj ;) Wrzucajta ludzie symulacje :) Prawda jest taka że nawet prostą symulację można zrobić wyjątkowo przyjemnie i z polotem albo dennie i nudno. Nie temat się tu liczy a wykonanie bardziej.

Narzuta na wyrko czy firanki też mogą być. W tutkach z helpa są banały i bzdety... nam chodzi o coś więcej prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam taką głupotkę jaka chodziła mi po głowie. To szybki test, który przed chwilką zrobiłem, żeby sprawdzić na ile da się zanimowany obiekt kawałkami podpiąć pod symulację. Kilka błędów już wyłapałem... na przykład to, że kawałki tkaniny wskakują na swoje miejsca tak dynamicznie, zamiast miękko się przyklejać... bla bla

Będzie mi to potrzebne do dalszej realizacji. A skoro to test, to wrzucam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności