Skocz do zawartości

TeczkaFoto: ttaaddeekk


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

47 tylko mi sie podoba, reszta nudna moim zdaniem (52 tez ma spory potencjal, ja bym wzmocnil kontrast bardziej bo bialy napis jest srednio widoczny przy takim kontrascie)

48 nie przykuwa wzroku- ciemne i nieciekawe kolory,brak jakiejkolwiek geometrii, kompozycji-niby gdzies tam ten trojkat sie rysuje, ale ot takie, nieudane

49 byl pomysl, ale niestety wg mnie zdjecie jest za jasne, przez co rozprasza uwage widza, pajak jest maly i ciezko znalezc go w tym kadrze, jest takze umiejscowiony w dziwnym miejscu- nie lepiej bylo go ulozyc w mocnym punkcie zdjecia?

50/51/53/55 to sztampowe, ale to bardzo sztampowe proby ujecia industrialu- ten temat jest juz tak oklepany, ze kadr, kompozycja i ekspozycja musza byc naprawde oryginalne, tu zabraklo swiezosci

54- podobnie jak wyzej a do tego dochodzi dziwne nasycenie barw i jakosc zdjecia

Edytowane przez wiggles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)
47 tylko mi sie podoba, reszta nudna moim zdaniem (52 tez ma spory potencjal, ja bym wzmocnil kontrast bardziej bo bialy napis jest srednio widoczny przy takim kontrascie)

48 nie przykuwa wzroku- ciemne i nieciekawe kolory,brak jakiejkolwiek geometrii, kompozycji-niby gdzies tam ten trojkat sie rysuje, ale ot takie, nieudane

49 byl pomysl, ale niestety wg mnie zdjecie jest za jasne, przez co rozprasza uwage widza, pajak jest maly i ciezko znalezc go w tym kadrze, jest takze umiejscowiony w dziwnym miejscu- nie lepiej bylo go ulozyc w mocnym punkcie zdjecia?

50/51/53/55 to sztampowe, ale to bardzo sztampowe proby ujecia industrialu- ten temat jest juz tak oklepany, ze kadr, kompozycja i ekspozycja musza byc naprawde oryginalne, tu zabraklo swiezosci

54- podobnie jak wyzej a do tego dochodzi dziwne nasycenie barw i jakosc zdjecia

 

dzieki, 100% racji :)

 

Tadeuszu od 50 do 55, to jest gdzieś w Krakowie?

nie, to taki pokomunistyczny komplex wypoczynkowy kolo zywca

 

 

56.spokuj

pokuj.jpg

 

57.niepokuj

http://img8.imageshack.us/img8/9783/niepokujk.jpg

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 - mi sie bardzo podoba. Cos tam ciekawego z kompozycja sie dzieje, niby konczymy ogladac na napisie, a tymczasem tam spotykamy kolejne otwarcie kompozycji (dach). No i w calosci obrazu cien i swiatlo ze soba fajnie "walcza" ale zadno nie dominuje. No i sam napis intrygujacy dosc, swietnie go ta kompozycja wyeksponowales. Nie tylko formalnie, ale i znaczeniowo nabral jakiegos sensu dodatkowego.

 

48, 49 - ciekawe zabawy, mozna by jeszcze poprobowac takie, bo maja fajna plastyczna wartosc te elementy, tylko na razie rzeczywiscie troche jeszcze uklad mozna by dopracowac.

 

58 - ladne, tylko jakos dosyc oczywiste w tej pozornej nieoczywistosci

 

59 - no nie wiem :) Ta agresja troche na nierownego przeciwnika skierowana. Wielka piącha i ciurek z kranu ;) Rownie dobrze moglbys wydzierac sie na mrówke, mało wymowna taka konfrontacja :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61. Zdecydowanie najfajniejsze z tych ostatnich postow.

68. Super klimat.

72-74. Pogoda raczej Cie zawiodla. Raczej srednie.

75. Ciekawe, dobrze zauwazone.

76. Ciasno, troche przytlacza. Bratyslawa?

 

I jak zadowony z Tamrona? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, tak bratyslawa

osobiscie najbardziej zadowolony jetsem z 64

 

76, specjalnie przytlacza bo to taki komunistyczny potwor do niczego nie pasujacy :)

 

nawet tak, trzeba sie przyzwyczaic do nigo, ale kolory wylapuje swietnie, bez porownania do kit'u. a to ze ostrosc czasem zle ustawi to zdaza sie nawet najlepszym ;>

 

 

77. f77.jpg

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, lecisz jak burza, masa fajnych pomyslow i coraz lepsze zdjecia

 

60 - dla mnie supcio

62- ciekawa deformacja wyszla, wlasciwie przekroczenie granicy deformacji i stworzenie jakiejs nowej istoty

63,64-niby temat pospolity, wyeksploatowany, a udaje Ci sie zaciekawic tymi kompozycjami. Mnie przynajmniej ;)

65 - Nie wiem czy bym sie o biala ramke dla zdjecia nie pokusil, bo dół zaczyna mi bardziej przynalezec do zdjecia ponizej. Chociaz moze to pozorne oderwanie jest tu najciekawsze.

69,70,71 - na pierwszy rzut oka bardzo ciekawe i takie "dojrzale", ale jak mysle, czy bym ktoras odbitke chcial miec na scianie, to mam wrazenie, ze czegos jeszcze brakuje. Moze jakiejs przewodniej budzacej skojarzenia idei, bo poki co za bardzo ogranicza sie to do zabawy forma. I mam wrazenie "wycinkowosci" tych kadrow. Jakby stanowily fragment jakiegos ruchu.

77 - swietne, ladne formy i monumentalnego charakteru calosc nabiera przez skojarzenie z zacmieniem, planetami. Zarzut bym mial taki, ze mocno czuc tu studio. Warto by ten motyw wykorzystac w jakis sposob, ktory nie kojarzylby sie tak doslownie z popularnymi eksperymentami ze swiatlem konturowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 5 duuuży +

 

ale #82 niszczy - nie światłem, nie mięchem, nie gradientem, nie modelami, nie ziarnem... ale KOMPOZYCJĄ. Nic nowego oczywiście, ale jakoś Inni boją się takiego kadrowania. A Ono wiele mówi. Na miarę "Zero 61"/ to może być kultowe zdjęcie.

 

(balon to Fake?)

 

Gratulacje.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo graficzne. Nie ma czego krytykowac :)

 

Odnosnie #82 to faktycznie ciekawa kompozycja, tyle ze w tym odwaznym, "peryferyjnym" komponowaniu jednak jak dla mnie brakuje jeszcze odrobiny ryzyka. Ta odwaga jakby troche przytłumiona symetrią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie #82 to faktycznie ciekawa kompozycja, tyle ze w tym odwaznym, "peryferyjnym" komponowaniu jednak jak dla mnie brakuje jeszcze odrobiny ryzyka. Ta odwaga jakby troche przytłumiona symetrią.

 

Maj Mysejk.

Teraz jak spojżałem na #82 to faktycznie Bieda. :D

 

Ttaaddeekk - Jaki tam marketing Szeptany, piszę jak jest. Przed Tobą Sporo pracy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże nie powala niestety jakością. Wygląda na resize. Polecam "Raw Therapee".

------

Masz może coś z morzem?

 

mam, mam wysle Ci na czasie :)

nie było resize, niewielki crop tylko, jakieś 10% może.a jakosc taka przes duzy unsharp mask, ktory dobrze wyglada na malym obrazku a duzego psuje, pod wywolanie bym inaczej obrabial

 

 

Jaka dziurka i jaki czas ?

 

iso 400, 4s. dziurka wielkości igły do szycia :)

 

pozdro

 

i kolorek

88.f88.jpg

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

93. mi się podoba, chociaż myślę,że lepiej wyglądałoby jako panorama... uciąć sporo górę i dół i juz byś miał panorame :)

 

94. ciekawy byłby motyw z krami, zdjęcie z góry może zoom z jakiegoś mostu...żeby pokazać ciekawy wzór/fakturę, a widzę,że dałoby się.

 

95. Kaczka to kaczka... i centralny kadr, nieuzasadniony moim zdaniem.

 

96. Dwie-trzy szare płaszczyzny... mi to nie podchodzi.

 

97.i 98 nie, ale za to podoba mi się 89 z wcześniejszych, ciekawy widoczek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdjęcie numer 94 ma w sobie to "coś". Zdjęcie z kaczką też mi się podoba, nawet nie przeszkadza mi zbytnio że ta kaczka jest w środku kadru. jednak co by nie pisać, w porównaniu do was jestem laikem przez wielkie l, tak więc nie ma co brać sobię moich opini do serca ^^.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności