Skocz do zawartości

Scena 3D: Gwoździe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

tekstury mogą być, dla mnie za duży bump na gwoździach, można było troszeczkę dodać szczegółów w miejscu w którym gwoździe są wbite, bo teraz wygląda jak by były jedną bryłą z deską, zazwyczaj drewno odstaje, same napisy mogłeś rozjaśnić w rowkach bo drewno jest jaśniejsze głębiej

proste ale miły prezent dla żonki

powodzenia w większych projektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gientekwl. Może i prostackie bo sam jestem prostakiem. Wykonanie średnie? To i tak wiele bo to dopiero mój drugi render w życiu. Tekstury ok no to ok (o to głównie mi chodziło) Światła dopiero zaczynam rozgryzać.

 

A tak pozatym może sam byś coś umieścił skoro już tak jedziesz, żebym mógł porównać moje prace z twoim geniuszem

 

Bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łołoło.. spokojnie każdy wyraża swoją opinie nie trzeba być lepszym aby móc krytykować a jeśli chodzi o te stwierdzenie "prostackie" to się nie zgodzę i dodam ,że tego typu uwagi lepiej zachować dla siebie bo każdy ma inny gust a my tu mamy oceniać prace/wykonanie.

PS: Możesz wrzucić na img. ?? Bo mi coś jakoś nie do końca sie wyświetla z tego linka... nie wiem czemu.

PS2: Chodziło mi o imageshack'a :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba... tylko chyba jak gwozdzie sa wbite to sa jakies uszkodzenia w miejscach wbicia.. jak drobne rozsuniecia, pekniecia.. tego chyba zabraklo.. ale poza tym jest ok... a no i jeszcze napisu bym sie czepil.. linie sa proste.. jakbys dal taki krzywe jakies to by bylo cos w stylu pisania gwozdziami.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności