Skocz do zawartości

Max na Linuxie, da rade?


Wafer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiadomo może wam coś o 3ds Max'ie na Linuxa? Są takie wydania? A może jakiś odpowiednik.... ? Jeśli nic z tych rzeczy to moze znacie jakiś program pod linuxa do 3D... bo nie moge nic znaleść:/

 

Z góry dzięki za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chodzi o emulator wine?

WINE = Wine Is Not Emulator :)

Nie moglem sie powstrzymać.

A bardziej na temat. Udalo mi sie odpalić Silo pod Wine, byly bugi graficzne na które jest ponoć rada, ale czasu nie mialem sie z tym męczyć.

Ja bym też się raczej brał za XSI/Maya/Blender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o maxie niczego złego, ale stwierdzenie takie jak to:

to juz wole,ainwestowac w dobry sprzecik i siedziec na Xpeku, niż siedziec na "Maya" lub Blender na linuksie

przyznacie, brzmi tak, jakby to Maya czy Blender były nic nie warte. Takie trochę fanatyczne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - jak widac po dziesiatkach filmow Maya w ogole do niczego jest - kompletna zenada. Max tez badziewie co udowadniaja setki jesli nie tysiace gier no i te mierne wizualizacje, prawda?

Ech...

 

Jak juz tu sie o programach mowa to osobiscie modeluje mi sie super wygodnie w XSI ale nie dyskwalifikuje innego softu. Prawde mowiac przez to ze kazdy ma w sobie COS ciezko mi sie zdecydowac na uzywanie wylacznie jednego. Max, Maya i XSI to zdecydowana i niekwestionowana czolowka (dodajmy jeszcze Houdini) i narzekactwo na te programy jest wrecz zabawne. A slyszalem juz zarzuty co do kazdego z nich. Oczywiscie ludziki na forach wiedza lepiej niz te wszystkie studia tworzace gry, animacje czy efekty specjalne. Dobrze wiedziec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności