Skocz do zawartości

Postać 3D: diabeł


grunio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurka Men, jest i bardzo dobrze i bardzo źle...co dobrze to pewnie sam widzisz;) więc mówię co wygląda kiepawo- powtarzający się motyw na skórze- nie dość że kłuje w oczy, to jeszcze efekt wyszedł jakby gościowi odbiły się takie znaki np. od leżenia na jednym boku na wymiętym prześcieradle, a przypuszczam, że chciałeś osiągnąć efekt chropowatej skóry- niestety trza to zrobić inaczej...

po drugie oko wyszło plastykowe i tak samo myślę,że zamysł był inny, niż to co wyszło...

generalnie to- to do diabła jeszcze nie podobne...

ps: wiem,że jak to zrobił Al Pacino w "Adwokacie diabła", nie trzeba wyglądać jak diabeł, aby Cię nim widzieli, ale to jedyny osobnik na świecie, który może grać wiarygodnego szatanka bez charakteryzacji...generalnie,może byś dorobił mu jakieś rogi,piekielne płomienie w tle, wściekłość w oczach i rozpustę w ustach?

Ale, co ja tam wiem...;)

Pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na diabełka to sympatyczny typek... chyba taki dobry diabełek... trochę przesadziłeś z dolna wargą(brak górnej), wydaje się zbyt nienaturalnie, może tak miało być, jednak mnie nie przekonuje jako postać diabła, czerwona skóra nie czyni diabłem.. :)

 

Do roboty i pracuj na kolejne modele... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usta na plus ale powieka nadal nie taka teraz wygląda jak by w ogóle nie było powieki tylko łuk brwiowy nad okiem. Rogi jakieś takie żeby przypadkiem kogoś na nie nie nabić wydają się być oklapnięte i mina diabła sprawia wrażenie jakby coś go bardzo martwiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im bardziej Cie pojada ma poczatku tym bardziej sie zmotywujesz :D

sila zbrusha poraza, pokaz moze glowe z innego kąta

 

Hm. No właśnie. Nieśmiało podzielam sugestię kolegi. Ujęcie z innego kąta. To wygląda jak zdjęcie do kartoteki policyjnej. Jeśli tak, to daj na ścianie miarkę a pod spodem tabliczkę z numerem. :) A tak ogólnie to fajne. Szczególnie jeśli to pierwsze próby w programie. Trochę odbiega poziomem od prac wymiataczy w Z ale jeśli to początki, to zapowiada się obiecująco.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci wymiatacze, tez zaczynali od takich prac właśnie, tylko na przestrzeni czasu i ćwiczeń sprogressowali sie na niezłych wymiataczy;)

a co do upka: te rogi,no nie najlepiej...hmm..no może je pomniejszyć- przeciez to nie byk;D one moga być tylko symboliczne, Twój diabeł jest jednak człekokształtny, gdyby to był mutant, kozy,byka z Yeti i z jakimś jeszcze innym straszydłem, to czemu nie?

Kapishi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik fajny,dal bym tylko z boku ujecia z inego konta ... niewiem jak ty ale ja zamieszczam swoje prace an tym forum zeby posmiac sie z kometarzy , jak sobie poczytam co nie ktore to mam niezly ubaw :)))... .

pozdrawiam :))

 

No nie bardzo, zamieszczam żeby się czegoś nauczyć wszystkie uwagi bardzo mi pomogły. Do wymiatania w zbrushu jeszcze daleka droga wiec każda rada się przyda. Jeszcze raz dzieki za komentarze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności