Skocz do zawartości

Postać 3D: Goblin


ema421

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi sie nie podoba:/, uszy jakoś dziwnie odstają, na dodatek tej całej małżowiny nie ma (czy jak to się nazywa :P), całóść jakoś dziwnie pomarszczona jakby coś miał pod skórą... następnym razem troche wqięcej samokrytyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Nie zrozum mnie źle. Na dzień dzisiejszy na tym forum nie ma ani jednej mojej pracy. Nie dlatego, że nic nie robię ale dlatego, że chciałbym wrzucić tutaj coś fajnego... Jak dotąd nic takiego mi się nie udało. Myślę, że twoja praca pokazuje, że zapoznałeś się z narzędziami programu, że spędziłeś przy nim sporo czasu. Ale... Czy naprawdę myślisz, że twoja praca powinna znaleźć się w dziale Galeria 3d jako skończona ? Możesz przecież dodać tekstury, zrobić fajne studio. Może przerzuć do WIP albo testy ? Jak uważasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh a wiec tak .. . .

_kuba_ -"nie wiem czy to nadaje się do finished" - nadaje sei bo ja jurz skonczylem ten model ,"Te dwie sphery w miejscach oczu wyglądają jak by ktoś je tam wepchną,ł" zgadza sie to ja je jam wepchnolem :),

 

ETA - "uszy jakoś dziwnie odstają" - goblina nigdy nie widziles ?,

"całóść jakoś dziwnie pomarszczona jakby coś miał pod skórą" - bo to bardzo stary goblin :)

"następnym razem troche wqięcej samokrytyki ;)" - jakos w moim poscie nie zauwarzylem miesca ktorym wychwalal bym muj mogel :|.... .

 

Ania- "wstawiłabym do speed modelling zamiast tu." - racja , nie siedzialem przy nim niewiadomo ile .. .

 

tomala -"To jest Pinokio po kilkudniowym pobycie w czarnobylskiej zonie" - pozwlisz ze sam bede nazywal wlasne modele:)...

 

3d_new_B - bez komentarza ....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ema421 - żle mnie zrozumiałeś, nie chodziło mi o to, że ty sie w jaki kolwiek sposób wychwalasz, tylko o to żebyś następnym razem, takie prace dawał do wipa albo cuś, bo na finished sie raczej nie nadaje. Z tymi uszami to odstają... hmmm chyba źle to określiłem... tam w przedniej części ich mocowania do głowy... powinno być bardziej gładkie przejście między uchem a głową.... tam gdzie znaznaczone w załączniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

ETA -" powinno być bardziej gładkie przejście między uchem a głową.... tam gdzie znaznaczone w załączniku." w twojej miescowosci rzyja gobliny ze sie tak na nich znasz? , czy moze porostu istnieja pewne kanony ktorych trzeba sei trzymac podczas tworzenia goblina ? czy moze poprostu model wygladal by lepiej gdybym zastoswal sie do twoich wskazowek ?

 

Jedno jest pewne przy tej glowe jurz nei bede nic robil bo ma 380ktri i mi straszei zamula komp, glowe low poli wykorzytalem do modelu ponirzej

1low.jpg

dzieki za posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ema421 ale ten nos z profilu mi się zaraz z Pinokiem skojarzył a na pinokiach to ja się znam bo ojciec kumpla jest rzeźbiarzem (a może też zamieszkują pobliskie lasy) . A co do modelu low poly to strach skrytykować w jakikolwiek sposób bo znowu będzie afera. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności