Skocz do zawartości

WIP - Icons


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam wrażenie że za każdym abdejtem dajesz filtr sharpen (chyba) i tylko to mnie razi. Moim zdaniem poszedłeś w dobrym kierunku ale, popierwsze jest od gorma obiektów jakieś latające wstażki, motylki, rozpryski wody jest tego tak dużo ze pracka staje się nieciekawa. Po drugiew lewej częsci obrazka woda zachowuje sie nienaturalnie ta taka fala jakieś perspektywicznie się niezgadza, kompozycja jest spoko. Momętami mi oko ucieka w lewa strone to przez to ze gościa wymiata w lewo, jak już mowilem woda powala jak widze coś takiego padam na kolana LEPEJ NAMALOWANEJ WODY NIE WIDZIALEM NIGDY WCZEŚCNIEJ, jesteś maestro a woda to czysta poezja, pozdro i totalny respekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze prace byly takie \"czyste\", jasne kolory, bardziej ekspresyjne wykonanie. Masz ogromne umiejetnosci ale chyba musisz sobie samemu umiec powiedziec \"stop\". Ogolnie spodziewalem sie innych kolorow i to moze troche mnie myli, co znie zmienia faktu ze praca mi sie podoba a umiejetnosci powalaja na kolana.

PS: chyba troche wzrok ucieka w dol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie nie wiem o czym ten rysunek jest razi komiksowym patosem z domieszką stylistyki rodem z fantasy, ale i tak skopiowałem go do ulubionych :); będę siedział i się gapił próbując wniknąć jak ty tę wodę zrobiłeś stary ... mogłbyś dać kilka wskazówek? thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem bigle,to chyba najmniej udana pracka pod wzgledem pomysłu i chypkości.Powiedzmy ze ludzie ucza sie na błędach, ale chciałem to skończyc. Ktoś na sijun mi pisał ze nigdy dobrze zbyt długo dłubac nad jedna pracka, moze i racja. Postac mozna poprawic po sesji cosik z tym zrobie, mozna by jeszcze lepiej ribbony ocieniowac.

Dzięki za komentarze wszystkim, postaram sie lepiej przyłozyc do następnej pracki.

Tajger:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speed: Nastepnym razem postaram sie poprawic.

tu: Dzięki za komentarze wszystkim, postaram sie lepiej przyłozyc do następnej pracki.

 

bo Ci w nawyk wejdzie.... kicz nie kicz ludziskom sie podoba i chyba o to tu chodzi...moze sie myle...

 

po za tym fajna stronka...

 

aha a co sie stalo z sijun? od jakiegos czasu nie moge tam wejsc... Wy tez tak macie czy u mnie cos znowu sie stalo?

 

pozdrawiam i rychłego zakonczenia sesji zycze...bo ja to chyba sobie powalcze troche w tym semestrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka naprawde fajna. Ale wiemy ze to nie wszystko na co cie stac:].

 

Ps. Tiger mam do ciebie pytanko. Otoz w video\"tutorialu\" ktory robiles o twej zwycieskiej pracy zauwazylem ze uzywasz pedzla ktory sie zweza po lewej stronie w palecie pedzli. I moglbys mi powiedziec jak uzyskales taki pedzel bo bawilem sie wszystkimi opcjami pedzli to mi tylko wychodzila duza kropka z lewej i odniej kreska (probowalem w PS 7.0 i CS)????

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrun1: moze i racja,ale na kiczach daleko sie nie zachodzi :) Kazda pracka to koeljny krok, kazdy nastepny powinien byc lepszy kiedys mi gotham powiedział o kroku w tył i chyba pod wzgledem treści ta pracka idzie w tył. No cóż nie mozna bez przerwy przec do przodu:) niech to bedzie kolejne doswiadczenie, milo jednak slyszec ze sie pracka podoba :)

Hmm, co do sijun, śmiga bardzo dobrze.

bratek: to normalny brush, jak robisz na myszce to raczej shape dynamic nie uzyskasz.pozwalają na to poziomy nacisku w tabletach.

Co do tutka, jest to raczej taki making off..., nie traktuje tego jako tutorial, zreszta nie ja powinienem tutki pisac tylko sam je czytac :)

No..tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrum: Ludziom sie wiele rzeczy podoba, Wisniewski, Britney, Valejo, to nie pic w tym zeby zadowalac gusta mas, to jest bardzo proste ( byle sie blyszczalo i bylo kolorowo ) wiesz podejsc do tego co sie robi jest bardzo duzo i tu zaczeli bysmy dyskusje e gustach, co jest bezcelowe w tym momencie, ot imo Tiga stac na troche wiecej niz aniol wylaniajacy sie z wody wsrod wstazek i motylkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tez racje przyznalem... rany ja mu nie kaze aniolkow rysowac, ale kilka uwag sie pojawilo i Tiger zaczales dopisywac do obrazkow ze nastepnym razem sie postarasz lepiej... to mnie troche przerazilo...

 

ale co ja tam wiem, ja ludzikow z kosami maluje... juz nic nie mowie

 

a Valejo ni znam.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracke widzialem i jestem pod wrazeniem. czy jest przegadana? mozliwe, ale robi oszalamiajace wrazenie, nie tyle artystyczne co estetyczne. niekoniecznie wywola zywialowa dyskusje nad jej przeslabiem ale na pewno spowoduje zatrzymanie sie oka przyszlego pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności