Skocz do zawartości

Scena 3D: Blériot XI


szczery

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

jak na malowany! super wyszło! fajnie oteksturowane modelki! trochę drugi plan za bardzo rozmyty, mógł by być bardziej widoczny horyzont, głównie mi chodzi o miejsce za jego głową.

a tak na marginesie to aż nie możliwe że coś takiego przeleciało kanał! ;)

dzieki za lekcję historii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle wyszło. widać jednka różnicę pierwszego planu z tłem: ziarno fotograficzne tła jest o wiele bardziej intensywne niż ziarno samego samolotu. widać to zwłaszcza na skrzydłach i kołach.

 

całość pracy jednak sprawia bardzo fajne wrażenie. kto wie... może uda ci się sprzedać to do jakiegoś podręcznika o lotnictwie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffaello - Dzięki!!

tweety - racja, mogłem nad tym popracować jeszcze

briz - dzięki, co do śmigła to próbowałem różne wersje i to mi się najbardziej podobało

empeck - DZIĘKI!!:D

pioootras - a ja się nie interesowałem raczej lotnictwem nigdy, oprócz paru sklejanych modeli, ale też mi się zdaje, że taki coś nie wleci tak wysoko:)

ogólnie miałem problem z tłem co widać, ale to dawało jakiś klimat, a były wersje nad polem niżej i całość wyglądała gorzej i w sumie liczyłem się z tym, że rzuci się to trochę w oczy, jednak wolałem lepszy klimat niż realizm

 

Wielkie dzięki, czekam na więcej...:D,

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dobre to jest! jabyś jeszcze troche zaokrąglił skrzydła z przodu byłoby naprawde super. ale i tak jest milutko, takie malowane 3d rzadko sie oglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bdb, ale przydałby się delikatny motion blur na całym samolocie i jego pilocie :) Praca bardzo dobra, IMHO postać pilota najsłabiej wypada z całego obrazka, ale i tak jest przyzwocie :) Może nawet lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś, _Kreska_, MaGuu - dzięki:)

M@Ti - była warstwa z takim właśnie rozmyciem, ale nawet przy najmniejszym strasznie się wszystko zaczęło zlewać, tekstury traciły dużo szczegółów, a poświęciłem im dużo czasu i nie chciałem tego zmarnować:)

Xiz0r - co do rozmycia; widziałem na zdjęciach, że to śmigło najlepiej widać pośrodku całego rozmycia, nie wiem czemu tak jest, ale to już speców od fotografii trzeba spytać:) a u mnie fahtycznie jest na skraju najbardziej widoczne.

 

cieszę się, że Wam się podoba,

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności